Skaitau ir parodau arba ir vėl blogerių dalinimosi akcija.

Sakote pasidaliname ką skaitome? Ach, tai pakankamai sunku, kai užsiprenumeruoji labai daug ir skaitai tik Google Reader’yje. Tuomet gi net neatkreipi dėmesio kas  čia rašo. Galbūt nereikia pykti ir ant blogoramos, kad viešai agreguoja įrašus… Juk tai beveik tas pats. Gal :) Tai vat dalinuosi šiokiu tokiu sąrašiuku, kas paskutiniu metu užkliuvo. Taip, sąraše yra ir blogeriams labai gerai žinomi, bet kiek teko susidurti, dar ne visi žino, todėl neišmesiu žinomiausių. O tie, kurie anksčiau patikdavo, bet paskutiniu metu leisgyviai, tai… :)

Apie informacines technologijas:

 • http://voras.org/ - rimtai rašantis žmogus mane dominančioms temomis – internetas, Android, socialiniai tinklai ir visa kita svarbi su jais susijusi informacija. Hmm, tik paskutinis įrašas Gruodžio 17.
 • http://www.skaitykit.lt/ – na man nelabai patinka rašymo būdas ir stilius, bet ta sritis apie informacines technologijas, tai kas įdomu perskaitau, kas ne tiesiog peršoku. O kartais net ir parašau kokį kvailą komentarą…
 • http://www.ismanija.lt/ – rašo apie socialinius tinklus. Žinoma, paskutinis įrašas buvo tik lapkričio 24 dieną, bet tikiuosi dar, Tomas, neprarado vilties ir to noro visus įtikinti, kad reikia naudotis tinklais ir dar parašys.
 • http://www.konversija.lt – visai nesenas projektas apie elektroninę komerciją. Rašo labai jau retai, bet neblogi įrašai.

Apie gyvenimą svetur:

Apie reklamą:

Rašo ką galvoja:

 • http://www.commonsense.lt/ - rašo tiesą ir taškas.
 • http://komjaunimas.lt/ –  aprašyme sakoma, kad subjektyviai objektyvus.
 • http://rokiskis.popo.lt/ – tikrai jau kai parašo, tai parašo ir visus kam nepatinka pasiunčia. Dar mėgsta rašyti apie muziką, kas man nepatinka, betgi niekas neverčia žiūrėti video. Kartais rašo taip dažnai, kad net nežinai kaip taip galima suspėti.
 • http://jucaitis.blogspot.com arba Dizaintologija – na apie dizainą turėtų būti, bet paskutiniu metu irgi pasipylė nuomonės apie šį bei tą. Ypač apie viešus konkursus dizaino sukūrimui.
 • http://vklase.livejournal.com/ – pavadinta Verslo klasė, bet gal visgi penkta klasė? Susidarė tokia nuomonė, kad su savim šnekasi, bet nesvarbu – galite paskaityti. :D

Tai vat, jei paskutiniu metu tik rašėte apie naujus, šventes, aš pamiršau ir praleidau jus. Ups.

About these ads

Apie pow
Rašau apie pirkimą internetu, socialinius tinklus, keliones, saldumynus, Ubuntu ir dar kažką tinklaraščiuose Perkam. Taupom. Neperkam. ir Socialiniai tinklai.

10 Responses to Skaitau ir parodau arba ir vėl blogerių dalinimosi akcija.

 1. Voras sako:

  Netyčia atradau tavo nuorodą į voras.org. Ačiū už gražius žodžius, perskaitęs juos dar kartą nuliūdau, kad voras.org mirė. Hmm, nužudžiau. Anyways, ačiū, ir keep up the good work :).

  • pow sako:

   o, kaip tu galėjai…

   • Voras sako:

    Žinai, kartas nuo karto ateina laikas for sorting out one’s priorities. Nenoriu tiek laiko skirti blogui, kiek jo suvalgydavo voras.org; noriu rašyti siauresne tema; turiu dar du milijonus planų (pvz., išmokti groti elektrine gitara ir perskaityti Bibliją ;)). Tai I’ll be back, tik ne visai dabar ir ne su voras.org :).

   • pow sako:

    tai nebūtina buvo uždaryti – gi galima tiesiog palikti.

 2. Voras sako:

  Būtina. Asmeninės/psichologinės priežastys – nauja gali pradėti tik užbaigęs sena :).

  • pow sako:

   tai užbaigimas ir uždarymas yra skirtingi dalykai :) Gi dabar niekas negalės perskaityti, kas buvo parašyta, o ką pasakaityti tikrai buvo.

   • Voras sako:

    Aš suprantu, kad skirtingi, believe me. Tik tada įsijungia mano pataloginis pedantizmas, logikos trūkumas ir įgimtas neracionalumas, ir man tenka viską ištrinti. Ar kažkaip panašiai :D. Esmė – man reikėjo ištrinti. Jei ką, dar kol kas back-up’ą turiu :D.

   • pow sako:

    :D įdomus požiūris, tai laikyk laikyk back-up’ą :)) bet manau, geriau viešai :)

 3. Pingback: Blogorama 2012

 4. Pingback: leu | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Parašykite komentarą

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Sekti

Gaukite kiekvieną naują įrašą į savo dėžutę.

Prisijunkite prie kitų 93 pasekėjų

%d bloggers like this: