Kur pažymėti dviratį?

Galų gale sulaukiau savo naujojo dviratuko. Neseniai gavau laišką, kad policijoje galima pažymėti savo dviratį, be to, dar buvo ne vienas straipsnis apie tai. Tik niekur nenurodyta kur tiksliai ir kokiu laiku galima jį pažymėti.  Taigi, susiradau www.policija.lt klausimų formą ir parašiau klausimą:

“Labas rytas,

norėčiau sužinoti kur ir kokiu laiku galima pažymėti dviratį?

Dėkoju už atsakymą 🙂

Vardas,
Vilnius “.

Ir labai greitai gavau atsakymą – tikėjausi, kad teks laukti bent tris darbo dienas 🙂 Bet yra didelis BET. Neįsivaizduojat kaip aš nusivyliau atsakymu. O jis buvo toks:

“Jums reikia kreiptis į Jūsų gyvenamąją teritoriją aptarnaujančią policijos įstaigą.“

Nei jokio laba diena, nei sveiki, nei kas atsako, nei viso gero, nei koks skyrius nei ką… Aš darbe ir tai, visada rašant laiškus prirašau savo vardą, pavardę, emeilo adresą, skyrių, poskyrį ir pan. Dar pridedu “Su pagarba“ – kažkas sakė, kad taip reikia 🙂

Tai va nesupratau, kokia prasmė šio atsakymo.  Jame pateikta bent mano požiūriu nulis informacijos – aš nežinau kas tos policijos  įstaigos ir kokiu laiku jos dirba. Nors meluoju, prisimenu kažkada iš troleibuso kontrolieriai išmesdavo žmones į pastatą prie Kalvarijų turgaus, tai gal ten yra kokia “policijos įstaiga“. Tai klausimas, ar tikrai verta buvo siųsti tokį atsakymą į tą mano klausimą? Kad užsidėti varnelę, jog atsakyta?

________________

Papildyta:

kreiptis reikia į policijos komisariatą, darbo laiko kol kas neradau(dirba visą parą?)..  tik kontaktus, kai sužinosiu, parašysiu daugiau 🙂

Papildyta 2:

apie tai, kaip aš pažymėjau savo dviratį.

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

One Response to Kur pažymėti dviratį?

  1. Pazymetas.lt says:

    Jau dviračius galite pasižymėti tiesiog iš namų per sistemą http://www.pazymetas.lt

%d bloggers like this: