Pirkimas internetu 32. Užsisakome taksi internetu – smarttaxi.lt

Nemėgstate kalbėti telefonu? Iškyla problemų aiškinant koks jūsų adresas? Jeigu į abu atsakytumėte teigiamai, tuomet taksi išsikvietimas internetu kaip tik jums ir man.

SmartTaxi puslapis mano telefono ekrane

SmartTaxi puslapis mano telefono ekrane

Taksi važinėju labai retai, nes susisiekimui naudoju savo kojas arba dviratį. Visgi kartais tenka. Taigi, prieš einant į renginį šiek tiek pasidomėjau kokios šiuolaikinės tų taksi kainos. Ypač tai reikia atlikti kai visi skundžiasi aplink, kad jos padidėjo, kad nemanoma išsikviesti ir pan. Ir visai netyčia užmačiau ant vieno žmogaus Facebook sienos ekrano nuotrauką. Atlikau paiešką. Pasirodo – galima išsikviesti internetu. Tai kur aš skambinsiu, jei galiu atlikti užsakymą internetu ir dar apie tai parašyti? Smalsumas laimi kartais.

  SmartTaxi iškvietimo forma

SmartTaxi iškvietimo forma

Atsidarome smarttaxi.lt puslapį. Išsiaiškiname kur tuo metu esame ir prisimename kur planuojame važiuoti. Įvedę adresus galime iškart pamatyti orientacinę kelionės kainą, maršrutą, trukmę. Leidžia nurodyti kokiu laiku norėtume, kad mus paimtų, arba pasinaudoti siūlomu po kokių dešimties minučių, ar kokį komentarą prirašyti. Pastebėjimas tik toks, kad užsakymas patvirtinamas tik tuomet, kai gaunate SMS apie tai. Čia iškyla tokia šiokia tokia dvejonė, nes nežinai kada tą patvirtinimą turėtų gauti ir kiek jo reiks laukti piko metu. Na aš gavau gan greit – patikrinkite žemiau esantį paveiksliuką. Pirmą kartą kviečiant dar teks prisijungti prie sistemos su žinutėje gautu kodu ir pasitvirtinti, kad tikrai jūs užsakinėjote.

Pats procesas fiksuojamas trumposiomis žinutėmis, kurias gaunate į užsakymo metu nurodytą telefono numerį. Atvykus ir pasiekus namus net atsiunčia padėką, kad važiavote.

Smart Taxi komunikacija žinutėmis

Smart Taxi komunikacija žinutėmis. Reikėtų tik jiems apsispręsti ar rašo lietuviškai, ar šveplai. Kaip SMS, tai šveplos visai tiktų.

Sekti išlaidas galite ir prisijungę prie jų puslapio su gautu ar pakeistu slaptažodžiu.

SmartTaxiUzsakymuIstorija

O jūs visuomet skambinate? Ką manote apie tokį užsakymo būdą? Ar geriau prisiskambinti ir sužinoti esamą būseną iškart? Gal yra žmonių, kuriems teko nesulaukti?

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

9 Responses to Pirkimas internetu 32. Užsisakome taksi internetu – smarttaxi.lt

 1. Varlius says:

  Jau keleta metu naudoju etaksi.lt. Ten galima pasirinkti ir daugiau vezeju su skirtingais tarifais.
  Is aprasymo ir nuotrauku man atrodo, kad smarttaxi nukopijavo juos.

  • pow says:

   Palyginau orientacines kainas, tai smarttaxi.lt buvo mažesnė ir taiko nuolaidą su Omni ID. Kadangi pasinaudojau tik viena paslauga, apie kitą negalėjau nieko parašyti.
   Visgi, prašoma informacija beveik tokie, bet jos paslaugai suteikti ir reikia. Galite paklausti gal nori prisijungti ir prie jūsų turimo taksistų sąrašo. 🙂

  • Keleivis says:

   etaksi.lt yra visos firmos, kurių automobiliuose baisu sėdet.

   • pow says:

    Nebandžiau, negaliu nei patvirtinti, nei paneigti. Visgi, mano aprašytos automobilis labai patiko. 🙂

 2. ksi says:

  etaksi.lt ištryniau iš atminties po to, kai iš vakaro užsisakiau taksi ankstyvai kelionei į oro uostą, gavau sms, kad užsakymas gautas, o patvirtins ryte, o ryte parašė, kad nei viena firma negali priimti užsakymo, ir teko staigiai medžioti taksi per bele kur. Automatiškai ir į analogą įtariai žiūriu, nepanašu, kad čia gali tiksliai žinoti, atvažiuos kas ar ne.

  • pow says:

   Na jie rašo, kad 50min prieš turi dar patvirtinti ar atšaukti. Tai per tiek laiko gal ir įmanoma ką rasti. 🙂

   • ksi says:

    tai ten irgi prieš valandą parašė, bet pasirodo, pirmadienį penktą ryto taksi rasti sudėtingiau nei būčiau pagalvojus. Na, gal specifika, kad apie šešias daug skrydžių yra, bet ten iš tikrųjų esmė, kad taksi firmos tam laikui išvis nemėgsta išankstinių užsakymų – t.y. kai skambinau ir prašiau atvažiuot už pusvalandžio, sakė, ne. Sakiau, gerai, siųskit dabar, važiuosiu šlapiais plaukais – atsiuntė. T.y. taksi firmos problemą pačios sukuria ir žino, o nutyli. Pasitikėjimą mano akyse pelnytų tą išsprendę.

    • pow says:

     Specifika tokia, kad pirmadienio rytą matyt mažiausiai užsakymų turi, tai gal ir mažiau dirba. Bet taip, atšaukti naktį tai tikrai nekas.

 3. Mindaugas says:

  per paskutinius 4 menesius teko daug(>10) paskraidyti rytiniais skrydziais. Visada uzsakinedavau is vakaro, visada atvaziuodavo. Vilnius veza.

%d bloggers like this: