Seulo žibintų festivalis ir aš pirmą kartą taip toli nuo namų. 3 dalis

Išsikrapščius iš oro uosto teko ieškoti traukinio vežančio į miestą. Tai pavyko atlikti gan lengvai, nes visur informacija pateikiama ir anglų kalba, ir yra daug rodyklių. Netoli įėjimo stovi keletas automatų, kuriuose leidžiama pasirinkti kalbą ir nusipirkti bilietą. Jie tokie paprasti ir aiškūs, kad galima net ir neįsijungus anglų kalbos, o apsirūpinti bilietu.

Susisiekimo bilietas į vieną pusę

Susisiekimo bilietas į vieną pusę

Šie bilietai buvo naudojami metro ir kiekvieną kartą perkant reikėdavo įmesti užstatą papildomai prie jo kainos, o atvykus į paskirties tašką ir išėjus iš metro zonos tiesiog grąžinti į priėmimo aparatą ir atsiimti savo 500 won’ų užstatą.

Vaizdelis pro langą

Vaizdelis pro langą

Tik gerai išstudijavus nakvynės namų pateiktą instrukciją juos galima pasiekti laiku ir nevaikštant ratais. Tai yra labai svarbu, nes ne visuose žemėlapiuose yra sužymėtos mažesnės gatvės ar numerių ant namų išvis nėra. Nė karto neteko ieškoti pagal numerį. Jei visgi sugalvosite eiti ne pagal instrukcijas, tai galite pasiklysti ilgam arba atrasti ką tokio įdomesnio, kaip kažkokios moteriškės žvelgiančios pro stiklines duris ar tiesiog krūvą moterų vonios dydžio susėdusias kambariuke ant žemės ir žiūrinčias televizorių, ir kažko laukiančias. Jei ne kitose duryse pamatyta atviriau apsirengusi moteriškė, tai net ir nepagalvočiau kas ten per siaura gatvelė. Bet nieko neklausėm, nesitikslinom – kitą kartą tiesiu taikymu į nakvynės namus. O vaizdas pro nakvynės namų langą kaip ir daugumoje nakvynės vietų nei džiugina, nei liūdina, bet vis tiek būna įdomus. Vat ir pirmajam mačiau daug stogų kažkieno kieme.

Seulo žibintų festivalio ženklas ant tiltuko per upelį su begale žibintų

Vakare kaip tik vyko Seulo žibintų festivalio atidarymas, apie kurį užsiminiau muitinės poste. Ant siauro Cheonggyecheon upelio, kuris anksčiau buvo asfaltuotas ir paverstas gatve, bet vėliau atgaivintas, vakare buvo įžiebti tūkstančiai žibintų. Kiekvienas vaizdavo kokį nors herojų ar darbininką, ar gyvūną, ar šiaip kokį pastatą. Šis renginys nustelbė savo dydžiu mūsų tą lygiadienio šventę Vilniuje, kai būna plukdomos skulptūros Nerimi.

Kaip akvariume, tik ne vandenyje.

Kaip akvariume, tik ne vandenyje.

Korėjai artimiausių ir žinomiausių šalių gyventojams po skulptūrą

Korėjai artimiausių ir žinomiausių šalių gyventojams po skulptūrą

tolumoje paslėptas moters paveikslas

Tolumoje paslėptas moters paveikslas

Kovos menų pamoka

Kovos menų pamoka

Animacinio filmuko herojai. Prie jų dar ir greičiausiai filmo melodija garsiai skambėjo.

Animacinio filmuko herojai. Prie jų dar ir greičiausiai filmo melodija garsiai skambėjo.

Tuoj jie ateis ir įves tvarką

Tuoj jie ateis ir įves tvarką.

O taip jie tvarkosi su begale norinčių patekti į festivalį. Tiesiog prideda keletą tvorų, virvių ir reguliuoja, kad niekas be eilės nelįstų.

O taip jie tvarkosi su begale norinčių patekti į festivalį. Tiesiog prideda keletą tvorų, virvių, padaro labirinto tipo įėjimą ir reguliuoja, kad niekas be eilės nelįstų.

Daugiau mano nuotraukų G tinkle, o jei nepatinka jų kokybė visuomet galite padovanoti fotoaparatą arba pasiieškoti internete, arba kitais metais patys nuvažiuoti ir nufotografuoti! Laukite tęsinio… 😀

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

7 Responses to Seulo žibintų festivalis ir aš pirmą kartą taip toli nuo namų. 3 dalis

 1. Ele says:

  O, tokie festivaliai yra grožis.

 2. Rokas says:

  Super nuotraukos!
  Gal gali atskleisti kiek lėktuvo bilietai kainavo? 🙂

 3. Atgalinis pranešimas: Seule, Korėjoj. Ne viskas taip baisu, kaip Jūs manėte. 4 dalis. « Perkam. Taupom. Neperkam.

 4. Atgalinis pranešimas: Ir ką aš valgiau Korėjoje? O į ką tik žiūrėjau? « Perkam. Taupom. Neperkam.

 5. Atgalinis pranešimas: Prakąsti desertai. Korėja. 6 dalis. « Perkam. Taupom. Neperkam.

 6. Atgalinis pranešimas: Korėja 7. Jeonju – Hanok kaimelis beveik miesto centre « Perkam. Taupom. Neperkam.

%d bloggers like this: