Stilingo tinklaraštininko 2012 apdovanojimo perleidimas

stylish_blogger_award_stilingiausio_blogerio_apdovanojimas-2012-240x183

Stilingiausio blogerio apdovanojimo ženkliukas. Paėmiau iš pono Rokiškio, bet mačiau daug kur. Jeigu yra visgi kažkokia neliečiamybės teisė - išimsiu paveiksliuką, tik pasakykite.

Prieš lygiai mėnesį mane pasiekė toks keistas pranešimas apie stilingo tinklaraštininko apdovanojimo įteikimą iš Aivaro Kiviliaus. Įdomu. Tai va tas įteikimas ne šiaip sau, kad gauni nuorodą į savo tinklaraštį, bet dar ir priverčia parašyti 7 slaptus ar tiesiog įdomius dalykus apie save ir atrinkti dar 5 kitus tinklaraščius, kurie turėtų apie tai irgi parašyti ir t. t. Čia panašiai kaip šlamšto siuntinėjimas nurodant, kad jei nepersiųsi šito laiško penkiems žmonėms – nesiseks porą savaičių, bet be grasinimo. Visgi jei tie, mano išvardinti nepratęs šios tradicijos, manau niekas nesupyks, nes jokio grasinančio pranešimo pabaigoje kaip ir nėra ir nebus, svarbiausia, kad aš išvardinau ir gana!

Taigi, tie septyni faktai, kuriuos sugalvojau:

 1. Darbe turiu apie 25 vnt. drabužių ir 5 poras batų… Spėju, jog net daugiau nei vyrai turi namie. Na ir ne, aš jokiame teatre ar dar kokioje nesąmonėje nedirbu.
 2. Nemėgstu skambinti telefonu, geriau renkuosi el. paštą (kas užrašyta galima penkis kart perskaityt ir suprast taip, kaip buvo atsakyta, o ne taip, kaip (ne)supratai telefonu :)) . Iš dalies todėl pradėjau dirbti darbą, kur reikia kartais konsultuoti telefonu. Na ir šiaip man tiesiog patinka padėti žmonėms ir gauti už tai atlyginimą. Na, tik galėtų būti šiek tiek didesnis.
 3. norėčiau į Kiniją. Nusipirkau knygą, bet kažkaip paskaičius nebesinori ir šiaip tam vis tiek ruoštis reikia.
 4. mėgstu mokytis kalbų – be tų, kurias priverstinai dėstė mokykloje, dar mokiausi danų, vokiečių, ispanų, šiek tiek prancūzų(kokias tris valandas). Na tų išvardintų ne ką ir moku, tik šiek tiek lengviau žiūrint į tekstą matyti mažesnę špygą. Nors anokia čia paslaptis. Bet vat įkalbinau mamą nueiti pasimokyti anglų kalbos – nusipirko ten kažkokį akcijinį kuponą. Tai šiek tiek keikė mane, kad labai sunku tokiam amžiuje mokytis naują kalbą ir dar pasidžiaugė, kad galės mane pakankinti ruošiant namų darbus… Pasirodo gi ne visi dėstantys sugeba normaliai dėstyti ir išaiškinti esminius principus – pratimų darymas vien tik pagal vadovėlį nepaaiškinus ką ir kodėl ir kaip, tai čia ne dėstymas.
 5. nemėgstu žmonių, kurie nuolatos skundžiasi arba kalba tą patį per tą patį. Na kelis kartus galite pakartoti, nes gali būti, kad pirmą kartą praklausiau, bet kaskart tai jau tikrai per dažnai.  Baikite skųstis, o geriau keiskite ką nors – sėdėjimas vietoje ir laukimas kažko niekaip nepadės ir aš Jūsų tikrai nejudinsiu.
 6. nemėgstu rūkančių. Na tuo metu, kai jie rūko. Jei man kas leistų, tai uždrausčiau rūkyti. Na leisčiau gal kokius dukart į dieną ir ne darbo metu. O jei jau rūko darbo metu, tai pridėčiau papildomą darbo valandą kasdien.  Girdėjau kai kuriose įstaigose šis įprotis šiek tiek mažinamas. Nepatinka man ir tas nesveikas alkoholio kišimas visur. Taip, aš irgi uždrausčiau dar ir alkoholio vartojimą. T.y. pagavus nepilnamečius, juos reiktų kur nors pasodinti ar kokias gatves šluoti išsiųsti, o ne baudas tėvams rašyti. Na bet ką aš čia rašinėju, ne man draudimais švaistytis.
 7. retai randu kas eitų su manim pietauti, tai kažkaip būna neįdomu. Atsidarau kokį twitter’į ar dar ką, bet tai žmonės kodėl nieko nerašote įdomaus per pietus? Man nėr ką veikt laukiant. 😀
vaTaipAtrodoDviratisPasivazinejusZiema

Čia dar vienas neslaptas faktas, kad žiemą(kai >-10 laipsnių) važinėjau su dviračiu į darbą. Gerai atrodydavo ratai ir stabdžiai - balti. O dabar kai kas šiek tiek surūdijo.

Turėjau vieną sąrašą kuriems perleisiu apdovanojimą, bet kol susiruošiau galutinai publikuoti, pamačiau, kad anie jau gavo. Tuomet sugalvojau pateikti visai kitokį. Mano “apdovanojami” tinklaraščiai yra susiję konkrečiai tam tikra tematika – gyvenimu kitose šalyse. Juk kartais įdomu paskaityti koks tas gyvenimas kitur ar tiesiog kito žmogaus akimis. Taigi,  tas sąrašas yra toks:

 • Finlandija – rašo, kad “Gyvenimas ir studijos Suomijoje lietuviškomis akimis”, bet kartais parašo ir ką apie Kiniją ar jos tautiečius.
 • Euroblogas – yra ne vieno autoriaus, labiau panašus į portalą, bet vis tiek pavadinime yra žodis blogas, tai ir įtraukiu. Trumpas paaiškinimas kas tas „Euroblogas“ – tai unikalus tinklaraštis jaunimui, kuriame savo mintimis apie Europą dalinasi po visą žemyną išsibarstę jauni žmonės iš Lietuvos ir užsienio šalių”. Įdomios ir rimtos temos, ne taip, kaip kuriuose portaluose kur skundžiamasi kokie visi kiti blogi, o aš geras.
 • Apie Taivaną, Taipėjų ir t.t. – pavadinimas kaip ir pasako apie ką. Jeigu nemėgstate skaityti, galėsite pavartyti paveiksliukus, nes jų nemažai būna – juk to, ko nematei sunku įsivaizduoti.
 • Laiškai iš Kinijos – “Gyvenimo Vidurio Karalystėje įspūdžiai”. Kiekvienas įrašas turi numerį ir jame rašoma tam tikra tema, kuri yra susijusi su Kinija ir jų gyventojais.
 • em, čia palieku vietą Jūsų siūlymui. Dabar taip greitai nesugalvoju ir neprisimenu ką dar galima įtraukti į temą. Laukiu pasiūlymo komentaruose. Gal atsižvelgsiu.

Jeigu šie jau gavo kokį apdovanojimą, na tai aš praleidau, bet manau, kad visus juos verta paminėti dar kartą ir  retkarčiais paskaityti.

Advertisements

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

4 Responses to Stilingo tinklaraštininko 2012 apdovanojimo perleidimas

 1. FINLANDija says:

  ou jeee!!!! luk hų iz on ze list!! 🙂 Ačiū

 2. Evelina says:

  Dėkui už įvertinimą! Aš jau Giedrei atsikalbinėjau, gavusi apdovanojimą, tai turiu būti nuosekli darbuose (kaip ir laiškų rašyme) 🙂
  Sėkmės kuriant blogą!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: