Koks neturėtų būti interneto puslapis? Nepabaigtas.

prekiufiltraiNesugrupuotuprekiu

Leidžiam filtruoti, bet taip praranda naudotojas dalį informacijos

Pažiūrėkime į aukščiau esantį paveiksliuką. Elektroninėje parduotuvėje yra 89 pelės. Kairėje galime filtruoti pagal kainą, gamintoją, prijungimo būdą ir jos tipą. Ar tikite, kad šiais laikai būtų tik dvi su USB jungtimi iš 89 pelyčių? Tik dvi optinės iš 89? Matosi, kad prekės nėra tinkamai sužymėtos arba netinkamai veikia automatinis grupavimas. Jeigu visgi patingėjote suteikti tam tikrus požymius prekėms ar įrašams, tai geriau jau išjunkite tuos filtrus, kol nesutvarkysite savo informacijos – galite prarasti pirkėją ar skaitytoją.

Jeigu turite parduotuvę ar kitą puslapį, kad ir tinklaraštį, kuriame yra paieškos rezultatų filtravimas pagal tam tikrus požymius(tag’us, kategorijas), įsitikinkite, kad jame pateikiama informacija yra tinkamai pažymėta(arba tinkamai veikia filtravimas, jei ne rankinis).

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

2 Responses to Koks neturėtų būti interneto puslapis? Nepabaigtas.

  1. MekDrop says:

    Net tuo atveju, kad būtų gerai sugrupuota, visvien pagal tokius filtrus išsirinkti pelę nelengva užduotis. Pavyzdžiui, Skytech naudoja panašius filtrus ( http://www.skytech.lt/peles-peles-manipuliatoriai-c-270_236_235.html?pagesize=100&grp=1 ), bet dėl milžiniško prekių kiekio neturinčiam supratimo žmogui, kuri pelė geresnė, kuri blogesnė kažką ten išsirinkti išvis labai sunku. Tuo labiau, kad net laidinių optinė pelių ten siūloma virš 500!

  2. pow says:

    Na skytech nelabai kuo ir skiriasi be to, kad jau prekės tinkamai sužymėtos, na ir kategorijų pavadinimai šiek tiek aiškesni. Gerai skytech’e yra tai, kad kainos pasirinkimas yra nefiksuotas, daugiau tai nieko ypatingesnio nematau 🙂 Aš tai vis tiek rinkčiausi pagal ryšio tipą ir išvaizdą. 🙂

%d bloggers like this: