Pirkimas internetu 29. e-maxima.lt

Perkat tik visokias nesąmones internete? O ar bandėte užsisakyti maisto? Prieš savaitę sugalvojau išbandyti e-maximos parduotuvę ir užsisakiau šiek tiek prekių. Na daugiau tokių, kurios labai greitai nesugenda ir šiaip sveria truputėlį – užsakymas turėjo būti apie 15-20 kg.

Norint išsirinkti prekes, pirmiausia reikėjo užsiregistruoti ir nepamiršti suvesti Ačiū kortelės numerį, nes užsakant internetu tie papildomi centai irgi yra pridedami į kortelę. Sėkmingai užsiregistravus reikia ne eiti žvalgytis po e-parduotuvę, o pirmiausia patikrinti kada galima užsisakyti prekių atvežimą. Pristatymo laikas kiek pastebėjau yra rezervuojamas bent 45 minutėm per kurias reikėtų išsirinkti prekes ir paspausti raudoną  mygtuką „Pirkti“ arba  pasirinkti kitą pristatymo laiką.  Iš naujo rezervuoti galima pabandyti ir ne tik kai laikas baigiasi, bet ir kai norėtumėte jį pakeisti – gal netyčia atsilaisvino jums tinkamesnis. Reikia tik nepamiršti patikrinti ar gyvenate toje Vilniaus vietoje iki kurios kurjeriai atveža prekes. Aprėptas regionas yra pažymėtas žemėlapyje, kuris yra pirmojo lango dešinėje pusėje.

E-maxima pristatymo laiko pasirinkimas

E-maxima pristatymo laiko pasirinkimas

O jeigu visgi susidėjote prekes ir dar abejojate – tai nieko ir nepirkite, o tiesiog atidėkite pirkimą, nes krepšelis greičiausiai išsisaugos ir kitą kartą galėsite rinktis laiką ir spausti tą raudonąjį mygtuką. Svarbiausia yra nežiopsoti ir retkarčiais patikrinti ar neatsilaisvino tinkamas laikas, jei dėl to atidėjote pirkimą.

Kaip jau supratote, man patiko šis pirkimas, nes nereikėjo nešti/vežti krūvos daiktų, o jie nemokamai buvo pristatyti į namus (užsakant prekių už daugiau nei 49 lt jis buvo nemokamas). Ta proga net liftas sugedo ir kurjeriui teko nemažai palypėti su maišeliais, bet jis nepasiskundė… 🙂 Su prekėmis buvo gautas pirkimo dokumentas, kuriame pateiktas išsamus sąrašas kiek kokių prekių buvo užsakyta ir kiek buvo nepristatyta ar kiek įdėta mažiau. Gavus prekes išlindo vienas minusas, kad jeigu neuždėsi varnelės prie analogiško gaminio tinkamumo – tu jo tiesiog negausi. Čia išlieka rizika, kad jei sugalvoji, jog nori Miglės saldainių, tai jų gali ir negauti, jei kas savaitgalio pradžioj ėmė visus ir iššlavė iš parduotuvės lentynų. Na bet kiti gi netinka – nežinia kas ten kraunančiam asmeniu pasirodys kaip atitikmuo. Iš tiesų, gal ir galima visgi užsisakinėti tuos atitikmenis, nes prekių pristatymo važtaraštyje net dukart parašyta, kad jeigu netinka parinktos prekės – jas tiesiog reikia patikrinti pristatymo metu ir atiduoti vairuotojui, o jie pinigus už jas grąžins tiesiai į sąskaitą per  5 darbo dienas. Beje, jei užsakinėjate kažką sveriamo ir jiems nepavyksta tiksliai pasverti, tai tą sumą/skirtumą irgi grąžina. Taigi, šįkart užsakiau maždaug už 90 litų, nuėmiau varnelę nuo sutikimo, kad tinka analogiškas gaminys, todėl man nebuvo pristatytos kai kurios prekės ir tas skirtumas grąžintas antrą darbo dieną į mano sąskaitą. Niekuo ir negaliu skųstis, ypač kai neturėjo visokių saldainių – juk kuo mažiau jų valgai, tuo geriau (ir sutaupiau :D).

E-Maxima pasirinkti pirkimo parametrus ir apmokėti

E-Maxima pasirinkti pirkimo parametrus ir apmokėti

O šiaip e-maximoje galima atsiskaityti Lietuvoje esančiais e-bankais, todėl neturėtų iškilti problemos, kad susidėjote prekes į krepšelį ir bac – nėr kaip susimokėti. Taigi, nusprendus pirkti, reikės patikslinti ar pasirinkti penkis dalykus:

 1. pristatymo adresą;
 2. pristatymo datą ir laiką;
 3. nuspręsti ar nori pakaitalų, ar būtent tos firmos to svorio produkto;
 4. parašyti meilės laišką kurjeriui iš ne daugiau nei šimto simbolių;
 5. pasirinkti e-banką apmokėjimui ir apmokėti.

Tai va, ateitis rodosi tokia nekokia namisėdoms, nes jie išvis iš namų  kojos nebekels, arba puiki ateitis tiems, kas nenori stovėti eilėse.

Ar jau įgudote apsipirkti tik internetu ar visgi manote, kad tradicinis pasivaikščiojimas po šiuolaikinį maisto centrą yra geriau?

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

23 Responses to Pirkimas internetu 29. e-maxima.lt

 1. Donatas says:

  O ar laiku pristate? Paskambino pries atvaziuojant? 🙂

  • pow says:

   laiku 🙂 skambint neskambino. Šiaip net nematau prasmės skambinti, jei pristato laiku – juk pirkėjas pats pasakė kada lauks prekių, tai ir turi laukti.

 2. skirtumas says:

  Mumi jau seniai to daikto useriai esam (turiu omeny mane ir mano žmoną, tiksliau mano žmoną).

  Turime dvi atžalas (~2 metų ir ~5 mėnesių), tad su jais eiti į parduotuvę yra išbandymas. Manau, kad esame totalus jų target’as 😉

  Veikia puikiai. O dažniausiai užsisakome vandens (pamėgom neptūną) ir jamam po 12 vnt 1,5 litro butelių (iš jų patogiausia gert).

  Mums E-maxima rulez. Tiesa vieną kartą seniai vėlavo, bet atsiprašė ir po to karto su logistika pas juos viskas tvarkoje.

  Kažkada užsisakę buvome ir melioną, bet melionas buvo neprinokęs. Daržovės dar nenuvylė. Pradžioje dar substitutus imdavom, bet nelabai patikdavo mums prekių rinkėjų pasirinkimas ir daugiau nebededam tos varnelės.

  Man asmeniškai nepatinka vaikščioti po supermarketus, nepatiko net vienam, o su vaikais tai TOTAL KOŠMAR! Todėl ir toliau būsime to useriais. Įdomu ar kiti tinklai susidomės šiuo dalyku. Man patiktų kad Rimi tai padarytų.

  Dar norėčiau, kad alų būtų galima normalų pirkti ten… Juk galėtų mechanizmą kokį sugalvoti, ten užregistruoti galėtų parduotuvėje su visais pasais ir kokiom nors papildomom autentifikacijom…

  • pow says:

   vat dėl vaisių ir daržovių, tai aš irgi šiek tiek sudvejojau ir paėmiau tik bananus, bet gi kiek suprantu jei tos sveriamos prekės netiks – jas galima bus grąžinti vairuotojui, tik tuomet kai pristato, reikia nepamiršti apsižiūrėti 🙂

   Dėl alkoholio reikia mechanizmo? Tai matyt autorizaciją tik per e-banką 🙂

  • pow says:

   FB’e parašyta, kad “Alkoholinių gėrimų pardavimas internetu fiziniams asmenims yra ribojamas pagal Lietuvos respublikos įstatymus.“ 🙂 Tai matyt, čia ne tik dėl autorizacijos problema, o daug sunkesnė ir sunkiai įveikiama 🙂

 3. Adrijus says:

  mes pabandymui pirkome prieš mėnesį, viskas buvo super. pirkome tokias prekes kurias patiems sunku parsinešti 🙂 ypač kai imi didesnį kiekį – dar ir nuoladą pritaiko.
  o šią savaitę darėm dar vieną pirkimą ir truputi likom nusivylę – nebuvo tam tikrų prekių (ok, kam nepasitaiko) ir dar paskambino kurjeris ir pasakė, kad ateitume pasiimti prekių nes jis nerado vietos pastatyti automobiliui. kol susiradau batus, užsimečiau striukę ir nusileidau į kiemą vis tik atsirado laisva vieta – kurjeris nešė dėžę o aš kelią rodžiau 🙂
  tuo atveju, kai nėra prekių sumokėti pinigai grąžinami per 5 dienas. laukiam

  • pow says:

   na taip, čia šiek tiek kitokia parduotuvė, kurioje pasitaiko, kad prekių nėra ir jų nepristato, bet kai pripranti ir supranti, kad čia gi maistas, tai susitaikai arba naudoji tą pakaitalų siūlymą. Gi ir paprastoje parduotuvėje, kai nuvažiuoji kartais nebūna to, ko nori… 🙂

   • Adrijus says:

    šiuo atveju tai buvo ne maistas o būtent tos prekės dėl kurių darėm užsakymą 🙂 taip jau sutapo.

    • pow says:

     Vat kaip liūdnai(man panašiai su baldais buvo). Tuomet gal ten reikia/galima uždėti komentarą, kad jei šitų prekių nėra, viso kito nereikia :)))

     • Adrijus says:

      dar gerai, kad visos kitos prekės pasiekė tuos 49 lt – tada būtų iš vis pravalas – ir už pristatymą susimoki, ir dar pats eini pasiimti 🙂
      bet manau, kad ir ateityje naudosiuos jų paslaugomis

      • pow says:

       aa, tai jei jie neturi prekių ir suma nepasiekia 49lt, dar už pristatymą reikia susimokėti? :)) Prisiminiau ko ten dar reikėtų, o gi prieš pristatant informuoti e-paštu ar sms, kad kažkokių prekių neturėjo ir kokia suma susidarė, kad pvz. papildyti krepšį. Nors gal per sudėtinga.

       • Adrijus says:

        pagal pridėtą sąskaitą prekės komplektuotos buvo apie 17 val o jau 19 val jos buvo pristatytos – nebūtų laiko kažką redaguoti..

      • pow says:

       jų FB profilyje dėl pristatymo yra parašyta, kad:

       “Pristatymo kaina nustatoma prekių apmokėjimo metu. Jei Jūs užsisakėte prekių virš 49 Lt pristatymas Jums jau tikrai bus NEMOKAMAS ir nesvarbu, jei Jums kartais pristatėme ne visas prekes, tai ne į…takoja prekių pristatymo kainos, nes pristatymo kaina nustatoma perkant ir apmokant už prekes. “

 4. t6adas says:

  as manau kad geriau nueiti i marketa ir nusipikrti ka nori pinigu svaistymas ir apgaule

  • pow says:

   kas apgaulė? 😀 atveža netikras prekes? 😀 kuo geriau nueiti ir nusipirkti? patinka kai lyja ar šalta tempti kelis maišus prekių? :))

 5. Val says:

  Perku senokai, ir neisivaizduoju savo gyvenimo be e-maximos 😀 VISKA galima pirkti, mesa, kiausinius, vaisius, darzoves. Viska surenka kaip sau, ir ne karto manes dar nenuvyle 😀 Pakaitalus tik tikrinu, nes visko buna, kad butent tas parinktas netinka, tai tada atiduodi atgal ir atgauni pinigus.
  labai gerai norint kontroliuoti islaidas, nes perki tik ta, ko reikia 🙂

 6. Maiklas says:

  viskas emaximoje puiku, tik beda ta, kad niekaip nepadidina asortimento prekiu, bent jau tokio lygio kaip XX arba XXX maximose, ir beda ta kad kartais uzsakytos prekes neatvaziuoja ilgai, jeigu ju nera pas juos sandelyje, nors kitose maximose tu prekiu apstu…

 7. Val says:

  Jie renka Akropolio maximoje. Asortimentas tikrai nera mazas. Tik , manau, nera prekiu, su kuriomis problemos, kuriu daznai nera. Bet manau su laiku sutvarkys ir sita. Buna, kad prekiu nebera sandely ir butent toje maximoje kuri renka, nes kitos maximos jas isgraibste. Cia jiems truputi sistema patvarkyti reikia 🙂

 8. Atgalinis pranešimas: Ar “KoKo” šiek tiek nesuklydo Socialiniame žiniasklaidos indekse? | Dansu Dansu

 9. Dalius says:

  Pirmas linkas i ė-maksima tamstos poste neveikia.

  O šiaip atsiliepimai idomūs. gal ir geras variantas kai tingi neštis ar laiko i parduotuve nulekti neturi 😀

  • pow says:

   ačiū, pataisiau, matyt kokį atnaujinimą įkėlė, kad nebepatiko su www :))

   tai vat būtent, kai tingi neštis ir suktis parduotuvėje labai gerai, tik užsakant internetu negali 100% būti tikras, kad turės visas prekes.

 10. Aurelija says:

  Sveiki. Norėčiau sužinoti kodel tik Vilniaus ir Trakų rajonai pristatymu zonoj, o kaip apie mažesnius miestelius pvz Šilalės, Tauragės miestai? Butų labai fantastiška ir patogu jei galėtumėm maistą užsisakyti internetu ir butų pristatoma į namus.

  • pow says:

   Galbūt reikia papildomų etatų, bet paklausos gali neužtekt. Parašykit jų puslapyje esančiais kontaktais ir pasiklauskit.

%d bloggers like this: