Pirkimas internetu 28. kartu.lt

Beveik neatmenamais laikais buvo toks puslapis ok.lt į kurį kasdien galėdavai užeiti ir rasti kokią naują prekę su nuolaida. Na buvo kelios, kurios kasdien keisdavosi, bet buvo kai kurių žmonių kasdien atveriamas kaip horoskopų puslapis. Šįkart tokiu gali tapti betkuris grupinio apsipirkimo portalas, jei nežinai kas yra prenumerata el. paštu ar RSS prenumerata. Visgi yra vienas toks apsipirkimo portalas, kuriame pateikiamos ne tik jų siūlomos akcijos, bet ir surenkamos visos kitų portalų  nuolaidos. Tas portalas vadinasi kartu.lt. Apie jį jau kažkada rašiau, bet jis tuomet merdėjo ir taikė visai kitokią užsakymų politiką. Šiandien jis gyvas, nes net jei pats neturi ką pasiūlyti, tai kitas milijonas Lietuvoje egzistuojančių būtinai ką nors pasiūlys. Pavyzdžiui, kad ir dabar Vilniuje net 208 nuolaidos, Kaune 121, Klaipėdoje  87, Šiauliuose   61 ir Panevėžyje 64. Baisu ir pagalvoti iš kur tiek tų akcijų prigeneruojama ir kas tiek perka ir iš kur jie pinigų gauna. Turiu įtarimą, kad jei nebūtų nuolaidos, jie nieko ir nepirktų.

kartu.lt pirkimas internetu

kartu.lt pirkimas internetu

Pirkimas kaip ir turėtų būti užtrunka neilgai, nes nėra jokių pirkimo žingsnių – pirmiausia paspaudžiam mygtuką, kad norime pirkti ir įrašome norimą kiekį. Vėliau nurodome tik el. pašto adresą arba prileidžiam prie Facebook paskyros ir pasirenkame norimą el. banką. Šiame žingsnyje tenka džiūgauti, kad yra tas bankas, kuriame yra laisvų pinigų. Kuo mažesnis bankų pasirinkimas, tuo rečiau tenka pirkti…

kartu.lt kontaktinės informacijos ir apmokėjimo pasirinkimas

kartu.lt kontaktinės informacijos ir apmokėjimo pasirinkimas

O po to nukreipia į nuostabųjį mokėjimai.lt, kuris  į banką atlikti mokėjimą. Grįžę atgal gauname tokį šiek tiek neaiškų pranešimą, kuriame rašo, kad sėkmingai nusipirkau, bet neaišku nei kur kodas, nei kaip ir kada jį gausim. O gi galėtų parašyti, kad kai tik bus gauti pinigai ar įsigalios akcija, gausite el. laišką su užsakymo kodu.

kartu.lt baigtas pirkimas

kartu.lt baigtas pirkimas

Žodžiu tie grupinio apsipirkimo portalai žavūs tuo, kad gali labai greitai nespėjęs nė mirktelėti išleisti savo pinigus. O šis dar labiau tai skatina, nes surenka informaciją iš visų grupinio apsipirkimo portalų. Tikra akcija atrakcija pirkimo liga sergantiems…

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

5 Responses to Pirkimas internetu 28. kartu.lt

 1. Tadas says:

  Teko pirkti, APGAULĖ. PREKĖS VISIŠKAS ŠLAMAŠTAS, KLASTOTĖS. MELAGINGA REKLAMA-NESAŽININGA KOMERCIJA

  • pow says:

   nematau nieko, ką būtent kartu.lt apgaudinėja ar užsiima nesąžininga komercija. Jie gi tik pateikia nuolaidų kuponus paslaugoms ar prekėms, kurias galite įsigyti su nuolaida. Jeigu neskaitote pateikiamų paslaugų/prekių aprašymų atidžiai, tai čia jau jūsų problema. Kad ir pvz. daug kur dabar parduoda kokį mp3 grotuvą. Jis atrodo kaip „i-grotuvas“, bet jis nėra toks ir apie tai niekas nerašo aprašyme, kad tai būtent tas brangesnis, nors žiūrint į nuotraukas gal ir asociacijos kyla. Tereikia įsiskaityti ką siūlo, o tik po to pykti, nes niekas neverčia pirkti to, ko tu nenori.

  • Tadai, ar galėtumėte parašyti mums el.paštu, dėl neatitikusių kokybės prekių? Tokiais atvejais problemas stendiamės spręsti pirkėjų naudai.

 2. Malonu perskaityti objektyvų įvertinimą! Taip tikrai lengviau tobulėti. 🙂
  Neseniai patobulinome paskutinį pirkimo žingsnį, kad būtų aiškiau. Be to, kuponą po mokėjimo dabar galima atsisiųsti iš karto iš naršyklės, nelaukiant jo el.paštu (žinoma kopija siunčiame ir ten).

 3. Jolanta says:

  esu ir as pirkusi is is sio portalo prekes ir paslaugas. kokybe atitinka kaina…. paskutini karta su seima sumanem isigyti pigensi poilsi palangoje nakvynes namuose ‘vila dviese’, nuvykom ir pabegom i viesbuti del netvarkos. palikau atsiliepima pagal paklausima ‘kartu.lt’ ir likau MALONIAI IR NETIKETAI NUSTEBINTA – KARTU.LT (neprasomi) GERANORISKAI GRAZINO PINIGUS uz nepasinaudota paslauga! vau dar ir taip buna. LABAI JUMS ACIU!

%d bloggers like this: