Pirkimas internetu 26. CityLife.lt – grupinių apsipirkimų portalas

Išsigandote apgavikų ir nustojote pirkti internetu? Ar tikrai? Ar visgi pasiduodate bandos jausmui ir didelėms nuolaidoms ir perkate, tik mažiau? Na aš tai šiek tiek su baime paskutiniu metu bandau kažką pirkti. Nors tiesą pasakius geriausia tai nieko nepirkti. Kam čia apsikrauti visokiais daiktais – juk ir be jų galima gyventi. Deja, tuose grupinio apsipirkimo portaluose dažniausiai ne daiktus parduoda…

CityLife pradinis puslapis

CityLife pradinis puslapis

Šįkart pirkau iš tokio man net negirdėto CityLife. Radau būtent tos paslaugas teikiančios įmonės  Facebook puslapyje paskelbtą nuorodą. Nesusilaikiau ir nusipirkau tris bilietus į Multikino, kuriuos tuojau pat ir išgryninau. Ach,  reikėjo imti daugiau…

Šis puslapis toks šiek tiek išskirtinis, nes siūlo ne tik pirkti, bet ir rinkti centus platinant nuorodas ir taip suteikdamas nusipirkti kokią prekę ar paslaugą neišleidžiant nė lito. Pvz. jei  paspaudę šią nuorodą nusipirktumėte siūlomą prekę, aš turėčiau gauti 6.5lt, kuriuos vėliau galėčiau išleisti. Tai va. Nebandžiau, turiu 0.00 Lt.  Ir tik dabar pamačiau, kad jis ne tik Lietuvai, bet ir Latvijai, ir Estijai. Kaip sakant, jei planuojate – galite ir ten apsipirkti iš anksto. Deja, kalbos tai tik oficialios plius rusų – tai kažkurią reikėtų šifruoti 🙂 😀

Perkamus „dalykus“ jie vadina kortelėmis, kas bent man pasirodė šiek tiek painu, nes vis į galvą lįsdavo tokios mintys, jog reikės pasiimti kažkokią kortelę kažkur kažkada, o ne laukti el. laiško su kokiu prisegtu pdf. Visgi ta kortelė tėra tik pavadinimas ir iš tikrųjų gaunate PDF failus, kuriuose nurodyta begalė kodukų kiekvienam pirkimui. Jų tikrai ten per daug.

Pirkti galima ne tik sau, bet ir iškart kam nors kitam, tik tuomet reikės užpildyti daug sudėtingesnę užsakymo formą. Perkant savo vardu tereikia užsiregistruoti ir pasirinkti apmokėjimo banką. O perkant kitam, tai jau vargo vakarienė –  reikia žinoti gavėjo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir dar telefono numerį. Na gerai, šiek tiek perdedu – manau, kad užtektų tik el. pašto adreso.

cityLifePerkuDovanai

CityLife perku dovanai

Patiko, kad leidžia atsiskaityti per mano el. banko sistemą. Nepatiko, kad reikėjo beveik savaitę laukti kuponų (gal tai priklauso nuo akcijos, nesigilinau).

O kokiai pagundai jūs dažniausiai pasiduodate tuose grupinio apsipirkimo portaluose?

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

5 Responses to Pirkimas internetu 26. CityLife.lt – grupinių apsipirkimų portalas

 1. Pijus says:

  Esu kažkada kuponą Boost Juice Bar(PC panorama) nusipirkęs per beta.lt 🙂 Dabar kiek bežiūriu dauguma masažai/kosmetika, dantu balinimas zoždžiu slamštas visoks

  • pow says:

   geras tas tavo priešpaskutinis žodis :)) aš ir panašiai galvoju 🙂

  • Ne šlamštas, o tai, kas lengviausiai parduodama. Kadangi visų Groupon pagrindiniai pirkėjai – moterys, tai ir pasiūlymai orientuoti pagrinde jomis – blakstienų priauginimas, soliariumų losjonai, masažai, anticeliulitiniai kremai.

 2. viz3 says:

  Gali bandyt išleist tuos šešis litus – pastebėjęs stengiuos paspausti visokių debilų ieškotojų reklamą, kad gudručiams būtų nors nedidelis nuostoliukas.:)
  Tik šiuo atveju nuoroda greičiausiai bus spąstai tau pačiai, nes pinigų neužteks, ir duosi savų už kokį dažytą skystį su burbuliukais…:)

  • pow says:

   kodėl manai, kad kažkokias nesąmones pirksiu? Juk jei net ir nebūtų to, ko reikia ir turėčiau likučių, tikrai neimčiau to, ko nereikia.

%d bloggers like this: