Pirkimas internetu 25. Swoodoo.com pigių skrydžių paieškos sistema

Paskutinius metus ne viename renginyje teko girdėti Swoodoo ir jų nerealią sėkmę, kuria jie dalijosi ir šių metų Login‘e.  Artėjant atostogų metui girdėti neužtenka ir galima išbandyti visur pristatomą paieškos variklį.

Swoodoo.com - aš jau skrendu

Swoodoo.com - pigių skrydžių paieškos sistema - aš jau skrendu!

Pirmiausia patenkame į nelabai išvaizdų pradinį puslapį. Čia mus pasitinka du  pagrindiniai nelabai tarpusavyje derančių spalvų blokai: raudonajame  mums paaiškina, kad pigūs skrydžiai yra šio paieškos variklio galia, o mėlynajame leidžia pasirinkti kelionės taškus ir datas. Viskas atrodo beveik taip pat kaip ir kitur. Jeigu išdrįstame pradėti ieškoti, pamatome, kad mums nereikia pasirinkti tikslaus oro uosto – galima pradėti vesti miesto pavadinimą ir pažymėti „Visi oro uostai“. Taip mes gauname sąrašą skrydžių ir galime nuspręsti į kurį visgi norėtume labiau skristi.  O tai kartais gerai žinoti, nes gi ne visada oro uostai yra pačiame miesto centre 😉

ieškok pigausio skrydžio tarp visų Paryžiaus oro uostų (Swoodoo.com)

ieškok pigiausio skrydžio tarp visų Paryžiaus oro uostų (Swoodoo.com)

Paspaudę ieškoti patenkame į naują langą, kuriame tik spėk žvalgytis ir nepražiopsoti ką tau siūlo mirgančiose žinutėse. Pirmoji prašo pasinaudoti Power paieška, jeigu nežinai tikslios kelionės datos. Šis pranešimas neišduoda viso to variklio galingumo – tik pasirinkę šią paiešką ir paspaudę sužinoti daugiau, sužinome, kad mums net nebūtina pasirinkti tikslaus oro uosto ar tikslios datos. Galima nurodyti miestą, šalį ar regioną(jeigu turite supratimą kas tie regionai;)). Po to pasirinkti norimą mėnesį  nenurodant tikslių datų ir mėgautis gauti grafiku. Tiksliau pirmuoju, nes antrąjį kainų grafiką dar reikės pagerinti pasirinkus mėnesį žemiau jo. Ieškoti tinkamiausio pigiausio skrydžio turint du aiškius grafikus daug patogiau. Žvelgiant į juos supranti, jog ne veltui tai vadinama Galingąja paieška.

Power paieškos grafikai (swoodoo.com)

Power paieškos grafikai (swoodoo.com)

Kitas mirksiukas žemiau mygtuko „Ieškoti“ yra siūlymas pasinaudoti Flexi paieška. Ji beveik tokia pati kaip ir daugumoje kitų lėktuvų bilietų paieškos sistemose, bet pripratusiems ja naudotis ji tiesiog būtina.

Pasiūlymas išbandyti Flexi Date paiešką (swoodoo.com)

Pasiūlymas išbandyti Flexi Date paiešką (swoodoo.com)

Paspaudę ant Flexi Date galime „žaisti“ vis spausdami ant „Atnaujinimo mygtuko“ ir laukdami kol suskaičiuos ir pateiks tai datų grupei skrydžio kainą. Galbūt tai šiek tiek lengvesnė lentelė sekti kainas, nei pirmojoje paieškoje, bet reikalaujanti kantrybės ir daugiau laiko, todėl aš rinkčiausi Power paiešką.

Lanksčios datos Flexi Date pasirinkimas (swoodoo.com)

Lanksčios datos Flexi Date pasirinkimas (swoodoo.com)

Kita šios paieškos sistemos dalis sudomins norinčius išvykti savaitgalį, nes yra papildomas meniu punktas kaip Savaitgalio skrydžiai, kur nebereikia kankintis bandant pasirinkti išvykimo/grįžimo datas. Mums net nereikia žinoti kur norime keliauti – užtenka nurodyti išvykimo miestą, o visa kita jau nuspręsime bežiūrėdami į gautą grafiką.  Jame galima pasirinkti  savaitgalį, o žemiau dar papildomai filtruoti pagal skrydžių paros laiką, kainą. Rezultatų sąraše, jei nebuvome pasirinkę galutinio tikslo, matysime kainas visų tuo metu esančių reisų  – reiks tik paspausti ant „Skrydžių paieška“.

Pigiausi savaitgalio skrydžoai (swoodoo.com)

Pigiausi savaitgalio skrydžiai (swoodoo.com)

Swoodoo.com pateikia begalę būdų ieškoti to pigiausiojo lėktuvo bilieto ir turėtų tikti kiekvienam, nors iš pradžių ir pasirodo šiek tiek per sudėtinga. Kai tik surandate tą savo laimingąjį, galite spausti ant mygtuko „Pirkti“ ir pateksite į atitinkamo pardavėjo puslapį, kuriame galėsite nusipirkti. Pardavėjas, tai ne Swoodoo, o atitinkama kompanija iš didesnio nei šimto lėktuvų bilietų pardavimo puslapių, kuriuose buvo ieškoma lėktuvų bilietų.

Ši pigių lėktuvų bilietų paieškos sistema turėtų sužavėti skaičiukų ir grafikų mėgėjus, nes suteikia galimybę lyginti ir lyginti kainas. Svarbiausia neužtrukti besirenkant ir laiku nusipirkti tą savo išsvajotą bilietą. O puslapio grožis pradėjus ieškoti pasirodo nebesvarbus, nors Google reklama šiek tiek ir erzina. Tai kur skrendam?!

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

2 Responses to Pirkimas internetu 25. Swoodoo.com pigių skrydžių paieškos sistema

  1. tomas says:

    paid post? 🙂

    • pow says:

      įrašas yra mano asmeninė nuomonė. Jeigu kažkas sugalvoja už ją sumokėti, tai tegu moka. Ar neklystu? Matau, kad neskaitėt kitų mano įrašų 😉

%d bloggers like this: