Pirkimas internetu 24 – grupinio apsipirkimo portalas – grupinis.lt

Vieną dieną pareklamavo man grupinis.lt akciją siūlančią pavalgyti mambo picerijoje. Kaip visada sudvejojau, paklausiau pažįstamų kas per grupinis.lt ir ar teko ką pirkti. Plačiau pasižvalgius nostalgija žalios spalvos ir mėtų skonio pieniškam kokteiliui nugalėjo ir nusipirkau porą kuponų. O dar ta su Omni ID papildoma trejeto litų nuolaida.

Pirkimas būtų kaip ir kitur toks pats žiauriai nuobodus procesas, kai stengiuosi kuo greičiau įsimesti į krepšelį, patikrinti el. pašto adresą, kainą ir spaudžiu pirkti ir paspaudžiu ką ne ten kur reikia, bet čia nėra nieko tokio painaus. Kaip jie patys teigia – apsipirk per minutę:

grupinis.lt kuponas per vieną minutę

grupinis.lt kuponas per vieną minutę

Tas teiginys ne iš piršto laužtas, nes perkant nereikia naršyti nuo vieno lango  prie kito –  viskas vienoje formoje su penkiais esminiais žingsniais – pasirinkimo laukais. Pirmasis tai kuponų kiekio pasirinkimas(1). Po to, pirkėjams beveik nereikia registruotis(2), nes tiesiog užtenka įvesti el.pašto adresą ir slaptažodį(3). Jei naujas pirkėjas slaptažodį reikės pakartoti dukart, jei jau pirkote ką nors – vieną kartą.

Grupinis.lt penki žingsniai

Grupinis.lt pirkimo internetu penki pasirinkimo žingsniai

Suvedę kontaktinę informaciją galite pasirinkti iš nemažo bankų sąrašo(4) ir tiesiog pirkti(5). Na ir ką aš dar galiu pasakyti – pirkimo forma beveik ideali. Ji gali pasunkėti jei pamiršite slaptažodį, nes nėra nuorodos į slaptažodžio priminimą. Visas šis prisijungimo malonumas visgi yra nuslėptas dešinėje viršuje, bet ne čia. O galėtų dauguma pirkimo formų tokių būti, kuri neverstų žvejoti po puslapį ir ieškoti! Bet ką aš čia kalbu, kitur gi daugiau skirtingų rūšių prekių ir dar visokio velniško papildomo funkcionalumo, kurio neįmanoma pateikti paprastai ir intuityviai suprantamo. Bet gal viskas įmanoma?

Išaukštinau pirkimo formą pakankamai, o dabar nužeminsiu laišką, kurį gauna pirkėjas. Jis mane tikrai šiek tiek šokiravo. Na ir ką turi galvoti jau sumokėjęs pirkėjas, kai gauna laišką, kurio pabaigoje parašyta, kad „Kuponas tau kainuos vos 12 Lt jei esi OMNI ID klientas!“ ?! Ką dar reikės mokėti nuėjus?? Visai nesvarbu, kad pačiame laiške parašytas jo galiojimo laikas ir pateiktas unikalus kodas. Tas paskutinis sakinys tiesiog šimtaprocentinis nesusipratimas.

Grupinis.lt kuponas į Mambo piceriją

Grupinis.lt kuponas į Mambo piceriją su pranešimu, kad jis „dar kainuos“

Prisegtame dokumente pateikiama ta pati informacija ir dar du papildomi lapai, kur paaiškina sąlygas taip, lyg mes nebūtume už nieką susimokėję ir ragina mus pirkti. Bet aš gi jau susimokėjau… Kam tas bandymas mane įtikinti pirkti…?

Kiek esate aplankę grupinio pirkimo portalų ir pirkę ką?

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

15 Responses to Pirkimas internetu 24 – grupinio apsipirkimo portalas – grupinis.lt

 1. Rimvydas says:

  Aš rekomendavau, pasirodo 🙂 Taip kaip tu twittery vadinies?

  Esu pirkęs per faktiškai visus pagrindinius – deal24, dyl, beta, kiauletaupykle ir kitus gal. Kol kas visi suveikė, viskas ok. Tik pačios įmonės, kurios savo paslaugas parduoda per kuponus, kartais su tais elgiasi ne kaip su įprastais klientais, dėl to nebesinori paskui pas jų eiti nei su kuponu, nei be jo.

 2. Paulius says:

  Vieną kartą iš Grupinis.lt pirkau (prieš 4 dienas), laukiu prekės. 🙂

 3. Dalius says:

  Pastoviai perku. Pagrinde maitinimą, nors esu ir prekes pirkęs. Jei žinai ką ir už kiek perki… tuomet normaliai viskas. Jei ne… gali daigta už dviguba kainą net su nuolaida nusipirkti.

 4. Jonas says:

  http://www.supergeras.lt – Visos kolektyvinės nuolaidos vienoje vietoje.

 5. Marius says:

  Pirkom kupona 19 uz 40 Lt vertes saskaita kinu restorane “Pekinas“ Klaipedoje. Na ka galiu pasakyti, pinigai i bala… kupona turi pateikti pries uzsakant maista, tai ir pagamino pagal akcija. Buvo visiskai nevalgoma keli morku gabaliukai o vietoj mesos krakmolo kukuliai pakepti aliejuje. Nezinau ar cia visiems taip, nes abejoju ar kas nors sugris i ta restorana po tokiu pasivaisinimu. O kuponu pardave daug, virs 350..

  • pow says:

   na o ką gali tikėtis, kai perki tokius kuponus ir kai parašyta, kad reiks pateikti prieš užsakant 🙂 Visur kur tik pirktum visokius kuponus, jei parašyta, kad reikia pateikti prieš užsakymą – gali būti tikras, kad aptarnaus arba blogai, arba gausi mažesnę porciją. gi taip yra su visais tais kuponais ir tų pačių įmonių spausdinamais ir platinamais 🙂

 6. Modesta says:

  Taip ir nesupratau. Nusipirkai tai ko norėjai ar ne ? 🙂 Pati galvoju pirkti soliariumo abonimenta , bet pagalvojau ,kad prieš tai reikia paskaityti atsiliepimus.

 7. ji says:

  prašo pateikti kuponą prieš užsakymą todėl, kad galėtų patikrinti, ar jis dar galioja, ar nebuvo panaudotas.

%d bloggers like this: