Nesinervuok, tiesiog pasiųsk tą blogerį į Davosą!!!

Metams dar neįsibėgėjus tinklaraštininkus ir jų skaitytojus vilioja visokios akcijos-atrakcijos. Pirmoji buvo blogerių reklamos savaitė. Šiai dar neįpusėjus commonsense.lt paskelbė dar vieną – išsiųsk blogerį į Davosą. Jei nežinote, kas tas Davosas, tai aš jums ir nepasakosiu, bet siūlau tiesiog imti ir „pasiųsti“ blogerį į Davosą. (Hmm, aš irgi noriu. :D)

O jei rimtai, tai balsuojam dabar už galvazmogupuosia įrašytą video, kuris dalyvauja šiame konkurse ir jei laimės galės važiuoti į protingų žmonių susitikimą, kuriame galės parodyti kaip jį puošia galva jų būryje. Kai kas klausia kas bus jei jis pasimes ar susimaus? Na manau čia jau „pasiųsto“ žmogaus problema. Visgi netikiu, kad taip atsitiktų. Tai va, kaip sakoma spaudžiam LIKE, jei patinka, tai kas siūloma. O kur spausti tą Like? Einate į http://www.youtube.com/davos/. Prisijungiate prie savo sąskaitos(lyg ir ta pati kaip Google/Gmail). Ieškote commonsenseLT įkelto video ir šone spaudžiate ant iškelto nykščio į viršų – parodote, kad patinka. Kol kas taip padarė tik 140, todėl nepatingėkite ir paspauskite!

Rokiškis parašė instrukciją kaip balsuoti. Paveiksliukas iš jo įrašo:

siunčiam poną lietuvį į Davosą?!

siunčiam poną lietuvį į Davosą?! (iš rokiskis.popo.lt paėmiau!!)

Ar dalyvautumėte patys?

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

2 Responses to Nesinervuok, tiesiog pasiųsk tą blogerį į Davosą!!!

  1. Atgalinis pranešimas: Tweets that mention Nesinervuok, tiesiog pasiųsk tą blogerį į Davosą!!! « Perkam. Taupom. Neperkam. -- Topsy.com

  2. tomonzo says:

    Gera iniciatyva.

%d bloggers like this: