Susitiksime kitais :)

Metai eina į pabaigą, matosi, kad dauguma ieško receptų, receptų ir dar kartą receptų. Kiti strimgalviais verčiasi bandydami suspėti tik nusipirkti maisto, kurio kartais kaip deficito laikais jau ir nėra parduotuvėse. O man tai visai vienodai, bet aš ir vėl erzinu su torto nuotrauka. Tik šįkart receptas jau buvo parašytas metų pradžioje, tad bandykite kepti. Jei ne šiais, tai bent kitais metais tikrai pavyks – gal kiškio metais morkos atpigs? 😀

ir vėl tas morkų-riešutų tortas 🙂

Linkiu kitais metais skaitytojams ir šiaip čia užklystantiems gerų metų ir daug morkų 😀 O jei rimtai, tikiuosi tinklaraštininkai ir toliau rašys, nesimuš ir kartais draugiškai parašys vieni apie kitus kaip Ponas Rokiškis padarė šią savaitę ir parašė apie mane.  O parašė taip, kad prieš rašant dabar reikės galvoti ką ir kaip rašau. Ech. Na ir tądien buvo sumušti visi lankytojų/peržiūrų rekordai. O aš tik Facebook’e paklausiau ar iki metų pabaigos bus 50 tūkstančių peržiūrų per visą rašymo laikotarpį, ar ne – štai ir gavau su kaupu tas peržiūras :))

Beje, WordPress’as paskelbė akciją ir bandys palengvinti rašytojams jų dalią, kai ištinka kūrybinė krizė ir verti save rašyti tik dėl to, nes pasakei sau, kad privalai rašyti bent kartą į  mėnesį, savaitę, ar kasdien. Jie skelbia mums visiems iššūkį – rašyk kasdien arba  bent kartą į savaitę. O jeigu pritrūksi minčių ar išseks valia, skaityk jų naują tinklaraštį  http://dailypost.wordpress.com/ ir semkis idėjų ar tiesiog prisimink, kad dar neparašei nieko.

Gero vakaro ir naujų 🙂

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

Komentarai uždrausti.

%d bloggers like this: