Tele2 viešai pristatė 4G mobilųjį internetą ir savo tinklaraštį

Vat ėmė ir pakvietė mane Tele2 į 4G mobiliojo ryšio pristatymą. Keista buvo gauti kvietimą, bet šiaip ne taip nuėjau. Gi įdomu ir kitus blogerius susitikti, ne tik pažiūrėti pristatymą. O jie dar žadėjo papasakoti ir apie savo neseniai pradėtą rašyti tinklaraštį.

4G interneto smegenys

Tinklarasčius rašančių kaip ir tikėjausi susirinko nedaug, bet beveik visi pažįstami. Buvo įdomu ir juos pamatyti, ir paklausyti kas per velnias tas  4G ir kuo jis geresnis už 3G mobilųjį internetą. Tele2 blogo rašytojai net spėjo palyginti G kartas savo tinklaraštyje.  Tai 4G geresnis tai ne porą, o net keliolika kartų už 3G, tik dar jo nėra Lietuvoje, nes reikia nusipirkti ryšio dažnius ir įdiegti tinklą. Taigi, mums pademonstravo kokiu greičiu galima parsisiųsti failus. Visur rašo, kad demonstracijos metu pasiektas maksimalus 105Mbit/s siuntimo greitis, o mano nuotrauka rodo 115,1Mbit/s. Ar ne ten žiūriu? 🙂

4G siuntimo maksimalus greitis

Kaip ir derėjo papasakojo nemažai apie ryšio dažnius, greitį, pingą ir pan. Pamatavo bazinės stoties spinduliavimą, pasakė, kad neviršija leistinos normos. Šiek tiek apie tai jau games.lt ir aprašė. O aš tai spėjau pagauti pristatymo lapą, kur rodo kaip testuoja  su sniego pūtėju, kaip įrenginys ištirpina sniegą.

Paskutinioji dalis buvo pokalbiai arba apie internetą, mobilius telefonus, arba apie sraiges, maistą, ir bloginimą. Juk dabar Tele2 irgi patenka į blogerių būrį, tad eikite ir komentuokite. O jei ką ne taip parašysite, gal ir jus pasikvies kada norėdami į akis pažiūrėti. Ir šiaip gi geriau pasiklausti ko nors bloge, nes gausite pakankamai greitą atsakymą, nei kalbėti su netikra Rūta.

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

Komentarai uždrausti.

%d bloggers like this: