Pirkimas internetu 19. Bilietai į kiną – multikino.lt

Girdėjote, kad Oze atsidarė kinoteatras keistu pavadinimu – Multikino? O apie tai, kad internetu galima nusipirkti bilietą į filmą? Per paskutinę savaitę išgirdau keletą skundų dėl jų puslapio, tai nusprendžiau ir aš pažiūrėti kas ten tokio, tik pasirodo – neturiu to vienintelio aptarnaujamo banko sąskaitos…

Visgi net nepirkdami galime pasižvalgyti. Pirmiausia visada reikia paskaityti pardavimo sąlygas, kurios toli gražu nėra tokios aiškios ir, kaip kai kurie žmonės sakė, greičiausiai tiesiog išverstos su Goole Translate. Blogiausia, o gal ir juokingiausia, yra tai, kad mygtukas vadinasi „Pardavimo sąlygos“, o paspaudus iššoksta langas su kortele „Pirkti bilietą“ ir pavadinimu „BILIETŲ IŠPARDAVIMAS“. Kažin ką jie išparduoda ir kas tas vaučeris 🙂 Na bet tiek to, bandome rinktis filmą ir spaudžiame ant jo. Tuojat pat, dešiniame stulpelyje pateikiami seansų laikai ir galime keliauti toliau.

multikino.lt bilieto pirkimas internetu

Kitame žingsnyje tenka nurodyti kiek ir kokių bilietų mums reikia.  O į tą papildomą tekstą, geriau net ir nesigilinti – ir vėl ten minimas vaučeris(?!) ir pranešama, kad gali paprašyti asmens dokumento patikrinti ar sutampa su bilieto informacija. Kažin kam to reikia? Gi čia ne lėktuvas… Tarkime, pasirinkome, kad mums reikia vieno bilieto ir atsiranda dar trys papildomi mygtukai žemiau „Nauja sesija“:

 • pasirinkti vietas,
 • gėrimai ir užkandžiai(iškart susimokėk ir nepamiršk pasiimti:)),
 • toliau, kurį paspaudus galima praleisti vietos pasirinkimą ir persikelti į kitą puslapį  ir pirkti.

multikino.lt - vietų pasirinkimas

Rezervavimui yra skirta 5 min, per tą laiką reikia išsirinkti vietą. Pirmą kartą bandant pakeisti vietą pamaniau, kad pasirinkimas neveikia –  kiek bespaudinėjau, nepasižymi kita kėdė. O gi pasirodo, kad kartais reikia perskaityti kas aukščiau parašyta. Norint pasirinkti kitą vietą, būtina paspausti ant senosios ir tik tuomet ant norimos.  Jeigu perkate daugiau nei vieną, galite išvis imti vietas atskirai – vieną gale, kitą priekyje, nes reikia atžymėti kiekvieną kėdę, o ne tik vieną. Gal ir gerai, jeigu nėra vietų šalia, bet tu nori eiti. Vis tiek keista kas čia taip sugalvojo, kad reikia atžymėti ir tik po to pažymėti? Kodėl iškart nepasispaudžia? Be to, ar tikrai šios vietos yra geriausios? 🙂

Pažaidėte atžymėk-pažymėk žaidimą ir išsirinkote vietas? Jeigu taip, tai jau ruošiatės mokėti. Deja, tai pavyks tik tuomet, jei esate Swedbank internetinio banko klientas. Graudu. Oi! Dar ir rezervavimo mokestį teks sumokėti. Gerai, kad jis nedidelis(0.5lt), bet vis tiek yra.

 

Na ir ką aš galiu pasakyti, prisikankini besirinkdamas vietas ir sužinai, kad apmokėjimui tinkamas bankas tai tik vienas. Tikiuosi, jog greitai bus ir daugiau, ir kas nors peržiūrės visą tekstą ir išvers/perrašys logiškai ir lietuviškai.

Pirkote jau Multikino bilietus internetu? Gal gavote tą latvišką bilieto versiją į Rygą? 😀

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

10 Responses to Pirkimas internetu 19. Bilietai į kiną – multikino.lt

 1. Vilius says:

  Geriausiai ir tai, kad yra Visa, Mastercard ženklai, kas turėtų reikšti, kad galima atsiskaityti užsienio kortelėmis 😀 o ten su tuo atžymėjimų, turbūt programuotojas tingėjo programuoti “šūstriau“ 😀

 2. pow says:

  tai ta kairioji dalis su visa, mastercard žemiau yra išvis nefunkcionuojanti… nebent jie norėjo paaiškinti kokie pirkimo žingsniai…

 3. Atgalinis pranešimas: Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 20

 4. Atgalinis pranešimas: Nori sužinoti daugiau, tai susigūglink! « Perkam. Taupom. Neperkam.

 5. Alanas says:

  visa šeima keturiese su džiaugsmu nuvykome į OZAS prekybos centre esančias MULTIKINO kasas nusipirkti dar 2 bilietų, kad su vaikučiais visa šeima pažiūrėti multiplikacinį filmą. Kasininkei pateikus šiuos bilietus ir paprašius dar 2, ši ironiškai ištarė: -o jūs užsiregistravę? Nustebę, kad turint bilietus dar reikia ir registruotis, paprašėme užregistruoti vietoje. Kasininkė kategoriškai atsisakė tai daryti. Paprašėme pakviesti vadovę. Atėjusi pamainos vadovė dar kategoriškiau atsisakė mus užregistruoti ir pasiūlė tik bilietus pilna kaina. Pasirodo ši aferistinė reklama dar turi antroje pusėje sukurptą tekstą, kurio pabaigoje mažu šriftu atspausta “būtina išankstinė registracija“. Nors kiekvienas popierėlis turi savo unikalų numerį, jiems pasirodo, jo neužtenka. Atvykę į kiną su šventine nuotaika, likome it musę kandę, kadangi MULTIKINO AFERISTAMS leisti kažkokiu klaidinančios reklamos popiergaliu išvilioti iš mūsų pilną bilietų kainą būtų savęs negerbimas. O manome, kad pavyzdžiui, iš vaikų ar paauglių, kurie bet kokia kaina pasiruošę pabūti kine, jie lengvai apmauna. Pamainos viršininkei aliuzija į tai, kad apie jų aferą bus informuota visuomenė ir Vartotojų teisių apsaugos tarnyba (beje, ji jau informuota) , įspūdžio visai nepadarė. Žmonės, turėkite omenyje, kad jei nenorite likti apgauti, geriau rinktis kitą kinoteatrą nei “MULTIKINO“. Beje, kaip iš 2 pusėję esančios informacijos galima suprasti, šią aferą padėjo suregzti UAB “GERA DOVANA“. Juos irgi vertėtų ateičiai įsiminti. Jūsų sugaižto laiko ir išlaidų kelionei jie, manome, tikrai nekompensuos.

  • pow says:

   nesupratau apie kokią registraciją kalbate, bet perkant internetu, konkrečiu atveju, kurį aprašiau šiame įraše, tai jokios registracijos tikrai nėra. Vienintelis dalykas kurį turite turėti atėję į kinoteatrą:

   “Atsispausdinkite bilietą arba mobiliajame telefone išsaugokite gautą žinutę su Jūsų elektroniniu bilietu, kurį nuskanuosime prieš patenkant į kino salę (tai galioja išmaniųjų telefonų savininkams).“

   Jeigu pirkdami bilietus per tarpininką neperskaitėte taisyklių, tai čia Multikino nekaltas.

 6. Multikino says:

  Tai yra atsakymas į šio piliečio skundą skundai.lt portale. Jei šio blogo administratorė mano, jog šiam įrašui čia ne vieta, mes neprieštarausime, jei jis bus pašalintas, nes šioje temoje aptarta visai kas kita.

  Ačiū už skunda, bus proga ir atsakyti ir palikti naudingų patarimų būsimiems tokių kuponų pirkėjams.
  Dėl pačio autoriaus skundo ir kreipimosi. Deja negalime sutikti su Jumis, kad esame aferistai ir apgaudinėjame žmones.
  Kartu su „Gera dovana“ sutarėme, laikantis tam tirkų sąlygų padaryti tokią akciją Maximos prekybos centruose ir leisti žmonėms įsigyti kuponus su itin ženklia nuolaida, tačiau laikantis tam tikrų taisyklių, kurios nurodytos kupono kitoje pusėje. Mes teikiame paslaugą, t.y. rodome kiną, „Gera dovana“ būdama tokių kuponų pardavimo lydere, bei savo srities žinove rūpinasi, kad akcijos/kupono sąlygos būtų išdėstytos šio kupono pirkėjams suprantamai ir aiškiai, bei laikantis visų reikalavimų. Jie tai žino geriau už Multikino, nes tai yra jų verslas. Multikino priima kuponus pagal tam tikrą sutartą tvarką ir tikrina juos jų portale, prie kurio prisijungimą turi tam tikras asmuo kino teatre. Iki iškeitimo Multikino bilietų kasose šie kuponai yra „Geros dovanos“ nuosavybė ir Jūsų atėjimo metu dar nebuvo bilietas į kiną. Tik iškeitus į kino bilietus ir panaudojus šiuos kuponus po registracijos ir kupono galiojimo patvirtinimo, mes nešame atsakomybę už paslaugos suteikimą ir t.t. Kadangi šie dovanų kuponai yra gan lengvai pavagiami (tokių atvejų turime ne vieną), todėl mums itin svarbi išankstinė registracija, ko ir buvo Jūsų pareikalauta bilietų kasose, ir kas yra nurodyta kitoje kupono pusėje. Taip mes apsisaugome nuo nesąžiningų klientų, nes už nenupirktą kuponą mes pinigų negauname, o piktnaudžiauti tokiais dalykais mūsų visuomenė, gaila, tačiau labai linkusi. Mes taip pat turime turėti šiokių tokių teisių, tokioje visuomenėje gyvename.

  Keletas patarimų kuponų pirkėjams:
  Visada paskaitykite sąlygas. Jos nėra drakoniškos, ar iš Jūsų kažko papildomai daug reikalaujančios, ar tai būtų grupinių, ar dovanų kuponų pirkimai. Registruotis prašome ne tik savo, bet ir Jūsų patogumui, registruodamiesi, mes Jums parinksime geriausias vietas bei seanso laiką, suteiksime papildomą informaciją, kuri gal būt Jums bus naudinga, atsakysime į papildomus klausimus, patikrinsime kuponus ar jie galioja ir taip nereikės Jums papildomai važiuoti pas mus. Tai ir Jūsų ir mūsų patogumui.
  Tad grįžtant prie afersitų, jei taip vis tik būtų, šis puslapis, kuriame ieškote užuovėjos ir supratimo būtų nusėtas panašiais skundais, tačiau šiuo metu puikuojasi tik Jūsiškis, tuo pačiu džiaugiamės mus palaikančiais komentarais, įrodančiais, kad vis tik nesame jau tokie blogi. Jūsų kuponai (popierėliai) galioja ir gali būti panaudoti iki vasario mėnesio pabaigos įvykdžius antroje pusėje esančias sąlygas. Suprantame ir atsiradusį nenorą grįžti pas mus ir jais pasinaudoti. Viską suprantame, jog po tokio spektaklio kurį parodėte mūsų klientams ir savo artimiesiems, nesinorės grįžti, tad juos galite atiduoti pažįstamiems, kaimynams, ar kitaip pasielgti. Jūsų valia rinktis, ir jei jie liks nepanaudoti, tai ir mes šios pinigų sumos negausime, būsite kaip ir „atsilyginęs“ .
  Mūsų darbuotojai dažnai išklauso pakeltus tonus, nepagrįsto savo statuso visuomenėje demonstravimo, piktos nuotaikos proveržius, ir vis tiek dažniausiai padės rasti išeitį iš susidariusios keblios situacijos, jei nebus be perstojo kažkuo kaltinami itin pakeltu tonu, dėl kurio net negalime įsiterpti ir pasiūlyti sprendimo variantų. Tie laikai, kai tokiu tonu buvo galima kažko pasiekti yra praeityje, toje pačioje praeityje, kai animacinius filmus vadinome multiplikaciniais.

 7. Vytautas says:

  is tikro geda kaip tokiam kinoteatrui, kad galima pirkti tik vieno banko sistema…jau issirinkau bilietus, o pasirodo, kad nuspirkti vistiek negaliu…

%d bloggers like this: