Praėjęs savaitgalis Vilniuje

Praeitą savaitę rašiau ką galima būtų nuveikti Vilniuje. Kai kuriuose renginiuose ir aš apsilankiau. Žinoma, nebuvo jie tokie kaip praeitais metais, bet vis tiek labai patiko.

Diena be automobilio Rotušės aikštėje

Pirmasis kuriame sudalyvavau, tai buvo Vilniaus sveiko miesto biuro organizuojamas dviračių žygis nuo Televizijos bokšto iki Rotušės aikštės(~10km) dienai be automobilio paminėti.  Nors vėsoka ir prognozavo lietų, atsirado norinčių važiuoti kartu. Tarp dalyvių buvo ir nemažai vaikų iš mokyklų. Pravažiavom visi smagiai  ir saugiai, sustatyti po keturis eilėje. Rotušės aikštėje vyko dar kažkokie renginiai, bet mes jau nebedalyvavom. Tądien numyniau 47 kilometrus 🙂

Keliams 1800mln, takams 0.1mln.

Kitas renginys buvo Gedimino šventės vakarinė dalis prie Mindaugo tilto – Ugnies ir muzikos misterija „Lopšinės Vilniui“. Jos metu ne tik buvo praplukdytos skulptūros Nerimi, bet ir uždegta juosta krantinėje.

Sekmadienį vakare Lukiškių aikštėje vyko Ugnies misterija „UGNINIAI ŽALGIRIO ESKIZAI“, kurios metu buvo sudegintos žemiau nufotografuotos šiaudinės skulptūros.

Baltasis geležinis vilkas

Padegta pirmoji skulptūra 🙂

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

5 Responses to Praėjęs savaitgalis Vilniuje

  1. Atgalinis pranešimas: Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 12

  2. Linas says:

    Rotušėj vyko ne kažkokie renginiai, o akcija „Gyvas kraujo lašas“ 🙂

    • pow says:

      kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad tas švieslentes, kur ant kelių Vilniuje yra, reikėjo kur centre sudėti ir rašyti apie renginius pačioje renginio vietoje 🙂 nesulaukiau iki šito pradžios 🙂 per daug tądien buvo matyt visko 🙂

%d bloggers like this: