Pirkimas internetu iš Honkongo ar iš kur nors kitur

Jeigu planuojate ką nors dabar pirkti iš kur nors toliau nei Lietuva, tai nedarykite to. Juk lėktuvai ilgai neskraidė ir susidarė didelės siuntų eilės. Apie tai buvo parašyta ir Lietuvos pašto, ir vakar Honkongo pašto puslapyje. Tik antrasis nurodo, kad visa tai gali trukti savaites… Manau su kitais panašiai bus, tiesiog patikrinkite siuntų tarnybos informaciją prieš kažką pirkdami/siųsdami.

O mano siuntinys iš dealextreme taip dar ir neatvyko. Iš tiesų kažkaip ilgai jį ten net viduje stumdė. Užsakyta 03-29. Išsiųsta 04-02. Išsiųsta link Lietuvos 04-10. Tai ką pataikėm ant ugnikalnio?? Ar pašte/pasieny užstrigo… nepatinka man tie pirkimai ne iš Europos. O kad tas norintysis pirkti būtų pasakęs, kad ne iš Europos čia siųs… nepirkčiau.

Ar laukiat kokių siuntų? Ar teko pirkti iš dealextreme?

P.S. Dar radau gerą pavyzdį, kad nereikia pirkti per aplinkui :))

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

21 Responses to Pirkimas internetu iš Honkongo ar iš kur nors kitur

 1. kantas says:

  norėjai kažką pigaus ?

  Ar žinai patarlę, skupus moka dvigubai ? 🙂

  • pow says:

   ne aš norėjau, o manęs paprašė nupirkti…
   iš tiesų tai kaina ten beveik tokia pati kaip maximoj, tik pasirinkimas didesnis 🙂

 2. wSuFF says:

  Susidūriau su panašia problema. Užsakytas siuntinys iš DealExtream.com 03-01, o kad išsiųstą į LT gavau porą pranešimų 03-14 ir 03-21. Tačiau niekas nepasiekė LT..

  • pow says:

   o nebandėt rašyt dealextreme’ui? 🙂 siuntė dukart, tai matyt, kad padalino siuntinį į dvi dalis 🙂

   ech ebėjuj geriau pirkti, nes kiek teko negauti prekių, tai grąžindavo pinigus 🙂 tai gal ir čia grąžins?

   • wSuFF says:

    Žinoma bandžiau. DE siūlė palaukti dar savaitę, o kas po to – žiūrėsim rytoj.
    Gal ir du kartus, tačiau pagal pirmosios siuntos tracking kodą nieko post.lt nežino, o antrasis siuntinys ir to tracking kodo neturi. nėra kaip ieškoti.

    Iš ebay’jaus siuntiniai irgi stringa, pora siuntinių iš HK turėjau – vienas neatėjo 2mėn (padarė refund), antras atėjo po 1.5mėn.

   • pow says:

    joo… iš HK nepirksiu daugiau 🙂 nebent suplanavus iš anksto, prieš pusę metų :))

 3. wSuFF says:

  Pirkau prieš naujuosius. Viskas puikiai atėjo 1mėn begyje.

 4. Atgalinis pranešimas: Pirkimas internetu iš Dealextreme.com (gavau) « Perkam. Taupom. Neperkam.

 5. vilimas says:

  as irgi laukiu siuntinio is HK jau 50dienu.issiunte kovo 23d.ir dar negavau

 6. wSuFF says:

  Paskatintas sito komentaru pasijudinau ir as. DealExtream antra savaite is eiles prase dar palaukti savaite, gal ateis, buna, kad ateina po > 2men.
  Post.lt jokios informacijos apie siuntinius neturejo. Uzklausa i info@post.lt atejo irgi su neigiamu atsakymu.
  Pasiskambinus i vietini pasto skyriu informavo, kad siunta Lietuvoje nuo 05-08 ir tikriausiai jau kita savaite pasieks vietini skyriu ir galbut gaveja. Nuo uzsakymo bus praeje daugiau, kaip 2.5menesio..

 7. vilimas says:

  Ejau i pasta kas savaite,nieko nera ir paradavejas neatsako i laiskus .Pavelavau kreiptis i Rezoliucijos centra 1 diena.Preke kainavo 630lt.gaila buti ,jeigu negauciau ,jau praejo du men.Numeri pardavejas atsiunte,bet is septiniu skaiciu ,be jokiu raidziu,nezinau kaip pasitikrinti,nieko nerodo.

  • pow says:

   o čia iš DealExtreme ar kur kitur? man pašto puslapy irgi nerodė, geriau skambinti į paštą ir sakyti kodą… gal užkliuvo kur nors per tą ugnikalnį… tikiuosi gausite siuntinį.

 8. vilimas says:

  is ebay HK pirkau,kazin ar tas numeris is septyniu skaiciu geras.siaip maciau ,kad kazkur numeris buna is devyniu skaiciu ir dar keleta numeriu.

  • pow says:

   manau nesvarbu kiek ten skaitmenų, jei turi IE, bandykite per jį įvesti į čia arba rašykite dar kartą laišką siuntėjui, kad negavote – jie gi privalo grąžinti pinigus. Bent man grąžindavo, kai parašydavau, kad negavau, palaukdavom šiek tiek ir jie patikrindavo pašte…

  • pow says:

   ir pas mane tracking kodas buvo iš dviejų raidžių pradžioje, tada devynių skaitmenų ir vėl dviejų raidžių, bet kas ten žino kaip jie ten sugalvoja tuos kodus duoti, gal ir neturi būti raidžių.

 9. vilimas says:

  kai praejo 45 dienos ,pardavejas neatsako i laiskus,nezinau kaip kitaip su juo susisiekti

 10. vilimas says:

  Tupikas,neiseina parasyti atsiliepima apie pardaveja,nes prejo 60dienu,mano pirktas daiktas kaip ir prapuola ,atrodo kad nebuvau pirkes.Laikas kaltininkas,nereikia delsti .Negavai laiku ir kreipkis i rezoliucijos centra

 11. vilimas says:

  rasiau pardavejui,bet jis neatsako,ebay rodo,kad neregistruotas,gal pristabyta jo veikla ir uzblokuota saskaita,paskutini karta is jo pirkejas gavo geguzes 14d.

%d bloggers like this: