Kodėl aš labiau norėčiau Ubuntu?

jei netyčia nežinote kas yra Ubuntu, tai – operacinė sistema, na tokia kaip Windows… 😀 tik ji nemokama. Sakote ir vėl nemokama – bloga ir pan. Bet esmė ne čia, o šiek tiek kitur.  Reikėjo vienam žmogui greitai sutvarkyti PC, parsiunčiau Ubuntu, įkeliau į CD  ir per mažiau nei porą valandų – paruoštas. Tas žmogus nepatikėjo, sako aij geriau Windows ieškosiu, juk nei ofiso, nei naršyklės nėr, nei dar kažko. Jo jo. Nėra. Kas taip sakė?  Viskas yra! Vos ne penkiais paspaudimais, kai susikeliat Ubuntu, kartu  įkeliamos ir visos reikiamos įprastinės atviro kodo programos. Žinoma nekalbu apie mokamas komercinės paskirties naudojamas profesionalų. Bet gi ko daugiau reikia paprastam vartotojui? Ogi tik dviejų:

  • naršyklės;
  • ofiso.

E-pašto neįtraukiau, nes jis dėl to ir yra e-paštas, kurį dažniausiai paprasti vartotojai tesitikrina per naršyklę… Iš tiesų tai ten yra daug daugiau visko, bet viską konfigūruoti individualiai reikėtų kaip Windows’uose. Net yra ir Update’ai, kurie man labai patiko.

o atsakymas į esminį klausimą? Ogi – lengviau įdiegti ir prižiūrėti, nereikia kiekvieną kartą po įdiegimo iš naujo siųstis visokių firefox’ų, video peržiūrėjimo, ofisų, chat’inimo, antivirusinių programų.

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

One Response to Kodėl aš labiau norėčiau Ubuntu?

  1. O ja, esu Ubuntu vartotoja ir labai juo džiaugiuosi, puiki os 🙂

%d bloggers like this: