Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją IV. Møn-Fakse-Stevns-Køge

Net kelio ženklas suplyšo...

Tęsiame kelionę. Danija ypatinga tuo, kad ne tik normalių kelio ženklų yra, bet ir daug dviratininkams skirtų. Renkamės šįkart “antrarūšį“ motoriniam transportui – tikiuosi išvengti tų kalniukų. Tik gaila visai nepasisekė – vėjas nerealus pūtė į mus. Kaip aš jį keikiau ir galvojau, kad nenuvažiuosim niekur, jei taip visą laiką…

O važiavome daugiausia 8 ir 9-uoju takais(kitas) beveik pakrante. Vakarop ir pirmą kartą padangą nuleido, todėl kelionė sulėtėjo ir teko ieškoti kempingo. Pirmasis Fakse Ladeplads nelabai įtiko… Priimamajame buvo rūkoma ir mūsų paprašė Camping card už 90 DKK. Pasirodo, kad ji būtina norint patekti į kempingą “visoje Europoje“. Tai kodėl anksčiau jos nereikėjo?? Tai spjaunam ir važiuojam toliau. Beje, šitame kempinge radome dar vieną gražų bukletėlį 🙂 Kitas kempingas Vemmetofte Kloster visai netoli, gi mes prie jūros ir Danijoje kempingų rasite nemažai, jei vienas nedirba, važiuokite toliau – kitas dirbs, arba ten bus informacija anglų kalba. O šis kempingas pigiausias ir geriausias ne tik pagal kainą. Tik ima už viską monetas ir turi šelterį… 🙂

Kitą dieną ir vėl einame ieškoti vietos(Faxe Kalkbrud) iš bukletėlio – atgal 7km, bet tiek to, gi gražu turi būti. Ir iš tiesų gražu. Kiek neįprasta, kad ten dirbama, bet vaizdas viską atperka. Pasigrožėkite:

Apsižvalgę minam toliau link Stevns palei jūrą dviračiu taku. Turėtų būti kažkas panašaus į Møns Klint tik netaip aukštai.

Nuo Stevns Klint kelionė vėl pajūriu link Køge. Pastebiu, kad kuo vėliau važiuojame, tuo lengviau minti. O gal visa tai dėl to, kad artėjame prie Kopenhagos ir jau yra normalus tikri dviračių takai, kuriais nei mašinos, nei žmonės nebevaikšto? Kelias tikrai gerėja. Kempingas(Køge Sydstrandens Camping) tai aij nekoks ir dar paėmė mokestį už mokėjimą debetine kortele… Bet koks skirtumas. Knygutėje apie Køge parašyta, kad mes jau netoli Kopenhagos ir dviračiu 2-3val!

Tai va, per abi dienas nuvažiavome ~155km ir pamatėme minimum dvi laaabai gražias vietas. Kelionė pradeda vėl patikti 🙂

<<Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją I. Kiel-Puttgarden

<<Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją II. Rødby-Møn

<<Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją III. Møn

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

Komentarai uždrausti.

%d bloggers like this: