Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją III. Møn

Iš kempingo kaip visada išvažiuojam paskutinę išsiregistravimo minutę. Pasiklausiame ar galima važiuoti pėščiųjų takais(tokių irgi yra daug Danijoje)  ir traukiame toliau.  Visgi nusprendžiame nuvažiuoti į Stege  mieste esantį turistų informacijos centrą, juk praverstų naujo leidimo magistralės žemėlapis, kuriame surašyti ne tik kempingai, bet ir jų darbo laikai, kainos ir adresai. Dar toks leidinukas neblogas apie Møn-Sydsjælland.

Stege mieste

Stege mieste

Išvažiuojant iš miestelio mus palydi labai malonus kvapas – ten skanius sausainius kepa.

Artėjant prie tos lankytinos vietos, prasideda linksmieji kalneliai, tai įkalnė, tai nuokalnė, ir pakankamai aukštos vietos. Galiausiai jau pradeda užknisti, bet pasiekiame Liselund parką. Parkas gražus, bet tiek prisivažinėjus maga toliau traukti ir surasti tą nerealią pakrantę.

Liselund parkeLiselund parke

Taigi, apsižvalgę, pravažiavę jau laaabai kalvotais miškais, sutikę keletą kalnų dviratinkų ir pamatę tokius ženklus:

pagaliau pasiekiame Møns Klint. Pakrantė ilga, vaizdas nerealus – neverta niekur skubėti. Ypač kai kažkur netoliese turi būti “šelteris“.

Møns Klint

O prieglobstis – nemokamas tikrai čia yra! Jis nemokamas visiems dviratininkams ir pėstiesiems. Vasarą būtina rezervuoti iš anksto kažkur čia. O šelteris atrodo štai taip:

Kadangi buvome vieni, tai ir dviračius po stogu laikėme. Netoliese ir tualetas su klozetu buvo, ir popierius. Pasaka tiesiog. 🙂 Na šiek tiek nejauku ir neramu kažkokiame miške nakvoti, bet išgyvenome! Beje, naktį ir vėl lijo. Ten lyja naktimis… 🙂 🙂 🙂

Nuotraukų žemėlapis.

<<Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją I. [Kiel-Puttgarden]

<<Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją II. Rødby-Møn

>>Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją IV. Møn-Fakse-Stevns-Køge

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

2 Responses to Dviračiu iš Vokietijos per Daniją į Švediją III. Møn

  1. osox says:

    Šelteris tai pasakiškas – visą vakarėlį tokiame galima surengti. Beje, lietingos naktys mane varytų iš proto. Ir apskritai nepatinka, kai daug lyja 🙂

%d bloggers like this: