Tarpmiestiniai maršrutai internete

Prireikė tarpmiestinių autobusų tvarkaraščių ir truputėlį užtrukau kol radau, tai sau įsirašau:

 1. http://www.autobusubilietai.lt/ –  dar beta versija, bet kiek suprantu planuojama internetu pardavinėti bilietus, bet kol kas kainos dar nenurodytos. Nurodytas vežėjas, sustojimai ir jų laikai, išvykimo ir atvykimo laikas, kelionės trukmė. Lietuvoje galima pasirinkti tik kelionę į vieną pusę, tarptautinių netikrinau – tiksliau tarp mano pasirinktų miestų susisiekimo nebuvo. Bet šiaip visai nieko. Neperkrauta.
 2. http://www.118.lt/Pages/Transport/ – geresnė tvarkarasčių versija, įvedus vieną reikiamą miestą abu puslapė parodė tuos pačius dešimt maršrutų, tai tikiuosi jie ne piršto laužti. Kuo šis puslapis geresnis? Ogi galima pasirinkti datą ne tik NUO, bet ir IKI, išvykimo laiką. Paieškos rezultatas daug išsamesnis – pateikiamas bendras kelionės ir  atstumai tarp sustojimų. Deja, bilietų kainos irgi nenurodytos ir internetu bent kol kas nusipirkti bilietų nepavyks..

AR tikrai niekur negalima internetu nusipirkti bilietų?

Sėkmės kelionėje.  Bet aš noriu važiuoti dviračiu 🙂

_______________________________________

Oij, radau, taigi:

 • http://autobusustotis.lt/ –  nurodytos ir kainos, ir kokios galimos nuolaidos, ir turėtų leisti pirkti internetu. Dešinėje pusėje baneris kviečia pirkti, bet pabandžiau kelis reisus Lietuvoje ir neleido 🙂 O į Rygą paspaudus Toliau tai paprašė sutikti su taisyklėmis ir aš nebėjau…

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

2 Responses to Tarpmiestiniai maršrutai internete

 1. antanas says:

  Labai gaila bet tvarkarascio taip ir neradau. kazkodel ikyriai reikalaujamas uzpildyti tikslus isvykimo ir atvykimo i vieta laikas. PONAI, BET AS JUK TO IR IESKAU

  • powiuke says:

   na 118 puslapyje prašo laiko, o kituose gi niekas nereikalauja. Paprašo tik miesto ir datos. Manau tai normalu. Vilniaus autobusų stoties puslapyje gi pagal pasirinktą datą ir surašo visus grafikus, net parašo ar kasdien važiuoja ar ne. Ko jums dar trūksta??

%d bloggers like this: