Pirkimas internetu III. Eurobuitis.lt

eurobuitiskieme21

Tęsiu seniai pradėtą temą apie pirkimą internetinėse parduotuvėse.  Tai nereiškia, kad nieko per tą laiką nepirkau, bet tiesiog pamiršau apie tai parašyti.

Šiam kartui pasirinkta elektroninė parduotuvė Eurobuitis.lt. Ji buvo pati pirma, kurioje išleisa pinigų suma didesnė nei 100lt ir teko pirkti net du kartus.  Iš ties, prieš perkant buvo sudvejota, nes dar niekada ten nepirkom, ir suma didesnė nei anksčiau, nors kainos akivaizdžiai skyrėsi nuo kitų elektroninių ir paprastų parduotuvių.

Taigi, pirmą kartą ėmėm tik vieną pigesnę prekę. Pirmiausia išbandėm jų puslapyje prie kiekvienos prekės esančia funkciją “Siūlyti kainą“. Žinoma kaina buvo pasiūlyta beveik ~10 % mažesnė ir kitą dieną gavome atsakymą, kad gali padaryti, nebent ~1% nuolaidą ir parašė, kad pristatymas galimas tą pačią dieną 🙂 Aišku, mums neskubu, tai tik vakare įsidėjom į krepšelį tą prekę ir užpildėm užsakymo anketą. Man kiek keistokai pasirodė, kad negalėjau iškart apmokėti už prekes, bet tiek to, netaip jau ir degu noru iškart mokėt, kai dar neaišku ar yra prekė. Mokėjimas vėliau, galbūt, net geriau, kai pirkėjas yra elektroninio apsipirkimo skeptikas ir nepasitiki elektroninėmis parduotuvėmis ar šiuo metu gaubiančia krize.  Be to, mano nuomone, kai iškart nesumoki, tai galbūt ir greičiau apdorojamas užsakymas. Taigi, užpildžius anketą, būtina susipažinti su taisyklėmis – ten nurodyta 200lt bauda, jei atvežus yra atsisakoma priimti prekę. Tikiuosi atsisakančių nepasitaiko 🙂 Tai va, kitą dieną iškart gaunamas užsakymo patvirtinimas, suplanuojama atvežimo diena ir mokėjimo būdas. Galima  mokėti pervedimu arba kai atveža prekes – tai papildomai nekainuoja, nebent nuėmimas didelės sumos iš bankomato :).  Atvežimas pirmą kart užtruko gal kokias dvi-tris dienas, o antrą kartą užsakius, tai net pasiūlė atvežt tą pačią dieną vakare(pirmadienį).  Kadangi norėjau, kad atvežtų kitą dieną, tai sakė, kad galės po savaitės vidurio. Mūsų didelei nuostabai visgi tas prekes gavome antradienį vakare – labai greitai!! Taigi, kiekvieną prekių vežimą suderindavo arba telefonu, arba emeilu. Atvežimo dieną dar papildomai paskambina ir pasitikslina ar jau laukiam ir tik tada atvažiuoja. Tai daug geriau, nei laukti visą dieną ir veltui gaišti laiką.

Ši parduotuvė man patiko, kad į klausimus atsakoma greitai(darbo metu žinoma) ir prekės pristatomos taip pat.  Gaila, tik nuolaidos nė karto negavom 😀 Aij, bet ką jau su ta nuolaida, apsieisim. Beje, perkant buvo pasiūlyta kita  alternatyvi  mūsų pasirinktai pigesnė ir kokybiškeskė prekė, kadangi neturim jokio supratimo, tai mes ją ir paėmėm, tikiuosi nenusivilsim 🙂 Ech, bet visgi vieną minusą pastebėjau šioje parduotuvėje, tiksliau pačioje sistemoje.  Niekaip nesuprantu kodėl negalima peržiūrėti tam tikros grupės visų firmų prekių? Šiuo metu galima peržiūrėti prekių sąrašą tik pasirinkus jų grupę ir gamintoją.  Tai taip i blūdini pvz. tarp indaplovių iš vienos firmos gaminamų prekių sąrašo į kitą. Gerai, kad bent palyginimas yra, tai galima tas skirtingas susidėti palyginimui ir peržiūrėti.

Sėkmingo Jums pirkimo, jei dar turite pinigų ir Jums tikrai kažko reikia 🙂

Apie pow
Google+ URL - http://www.google.com/+powww

4 Responses to Pirkimas internetu III. Eurobuitis.lt

 1. kukumalu says:

  tai nesupratau, jei atves preke kuri pvz yra su kokiu defektu ir atsisakysi ja priimt tai gausi bauda? sauni sistema 😀

  • pow says:

   jeigu atsisakysi priimti kokybišką prekę. Prieš atsiimant patikrina gi. Gal nereikia ieškoti šaunumo, kur jo nėra? Juk net paėmus nekokybišką, ją galima grąžinti per minimum dvi savaites(žinoma jei ji neįtraukta į tą sąrašą kažkokiam įstatyme kaip negrąžintina)

 2. Nerijus says:

  Uzsisakiau is sitos firmos orkaite ir gartrauki. Kita diena pasiskambino ir atveze. Ispakavau ir patikrinau tik orkaite, o vakare paziurejau kad gartraukis ne to modelio. taciau pasiskambinus viska isprende be jokiu klausimu ir kita diena atveze uzsakytaji gartrauki. Viskas saunu ir tikrai pigiau nei kitose internetinese parduotuvese. buvo abejoniu pries perkant, nes tai darau pirma karta internetu. Taciau dabar jokiu abejoniu nebera ir tikrai ateityje naudosiuosi sitos imones paslaugomis.

 3. Atgalinis pranešimas: Pirkimas internetu 23 – avitela.lt « Perkam. Taupom. Neperkam.

%d bloggers like this: